Rašyti komentarą...
Būtų buvę paprasčiau kaimynei pasakyti nei čia rašyti....
Autore, skaitytoja Agne, o į akis tiesiai kaimynei tai pasakyti drąsos pritrūko? O facebooke oi kokie mes drąsūs! Labai negražu už akių apkalbinėti kaimynę: jei esate bailė pasakyti į akis, tai geriau visai tylėti...fuuuu!
Autore, skaitytoja Agne, o į akis tiesiai kaimynei tai pasakyti drąsos pritrūko? O facebooke oi kokie nes drąsūs! Labai negražu už akių apkalbinėti kaimynę: jei esate bailė pasakyti į akis, tai geriau visai tylėti...fuuuu!
Lapeli ,apie tai kad susirinkti savo sunu ismatas ,ir pakabinkite prie duru
@parasykite moteriskei padovanokite nedideli kieki plastikiniu maiseliu,nes gal zmogus taupus pinigu neturi
Pamatai, išeini, surenki ir nuneši prie durų ant kilimėlio.
gyvenu uzsieny, ten visi susirenka savo sudus be kalbu, nes gali gauti bauda. Kiek pastebejau tik is trečiųjų saliu visokie babajai nerenka kaip ir lietuviai. Tiesiog nuo mentaliteto priklauso
Visur tokių yra, mūsų kieme vienas pagyvenęs vyra savo vokiečių avigani vedžioja vaikų žaidimo aikštelėje, pats ant tų karstyklių prisitraukimus daro, o šuo kakoja ant skaldelės. Ten ir ženklas yra, kad čia vaikų zona, šunis vedžioti, rūkyti, girtauti, šukšlinti draudžiama. Kartą pasakiau- tai atrėžė, kad čia bendras kiemas ir jis eina kur nori, daro ką nori. Arba bobutės prikrauna po balkonais sušvinkusio maisto, neva kačiukus šeria; netikiu, kad nežino, jog kačiukai sugedusio maisto neėda, vėliau varnos ir žuvėdros tą maistą tampo ir triukšmauja, o tada pasipila skundai į visas institucias dėl paukščių keliamo triukšmo.
Koks jusu skirtumas ir patis nesurenkat sudu.ir dar bandot iroditi kad pavizdingus zmones esat.tik ir laukia kad kaimynai kazko nepadaris.kad butu ka kalbeti.nebesvaikit!!!!
Kai nuejo kaimyne,reikejo surinkti ismatas ir padeti kaimynei prie duru,taip ne vienas padaroas Pasiteisina.
O dikojai tersia visur . Pro langus meto siuksles ir netgi maisto atliekas jau nesneku kokie siukslynai paliekami gamtoj po poilsio miske ar prie ezeru . Aisku as pritariu tokius kurie vedzioja sunis ir nesusirenka reikia baust . Tik kas daugiau tersia zmogus ar gyvunas ?
Į viršų