Rašyti komentarą...
Taigi ir tiems žmonėms reikia išgyventi .Kaip ir mums
Pritariu
Jadzė iš Prostochvašino
Jadzė iš Prostochvašino
Aš ir pasibaisėjau. Teko būt Lenkijoj. Ten alaus skardinė kainuoja 0,5 EUR!!! Baisu, kaip Lietuvoj taip brangu, pasibaisėjau žiauriai. Todėl lenkai gerai ir gyvena, kad pas juos viskas dvigubai pigiau.
Nevažiuokit visi kokius 5metus ir Palangoje vėl bus normalios kainos
Skaitau ir negaliu atsistebeti. Jei nepatinka Pakanga, tai nevaziuokit. Sukeke poniutes i Lietuvos kurorta, nes Europoj bijo " iskept". Taigi nereikia veidmainiaut, kad labai norejo Palanga aplankyt. Vadinasi ir toj Palangoj ne taip blogai. O norint paatostogaut Lietuvoj yra daug galimybiu, nes yra tikrai graziu vietu. Be to jei susiruoset atostogaut vadinasi esat atsideje kazkiek pinigu. Pagal tai kiek turit ten ir vaziuojat. Jei daug turit, tai i Palanga (beje norint pamatyt jura, galima nuvaziuot tik dienai ar dviem, o paskui atostogas pratest pigesnej vietoj ), jei nedaug, tai lietuvoj galima susirast vieta kur prie ezero pasistatyt palapine. Kai kas neverkdami vaziuoja i Latvija. Taip pat galima atostogauti kaimo turizmo sodyboj, sovo sodyboj, paprastam kaime. Nebutina verkslenti ir rodytis visiems kokia isskirtine. Galimybiu daug. O daugumai komentatoriu pasakysiu:" blogas paukstis, kuris savo lizda tersia". Vyresni zmones sia patarle tikrai supras.
@Ausra Eik tu į Palangą su savo komentarus.
Kiek??? Kipre uz 7,5 euro dienai gausi sketi, 2 gultus ir nemokama wifi pliaze!!!
Aš taip pat buvau turkų , ispanų kurortuose, man taip pat labai patiko. Lietuvoj niekas taip neaptarnaus, nes mūsų genetikoj nėra to nuolankumo. Kur nors vienas toks viešbutis ant jūros kranto su tiltu į jūrą pas mus.? O todėl, kad žiema bus šalta, neapsišildys, neverta investuot pinigų. Visa mūsų prabanga tai joduota jūra . Mes nieko geresnio nepadarysim. Pastatė poilsio pastatėlį pavadinta dušinėm, tai tiek visi lojo, kad gal pasimirė ir savininkė. Šiaurietiškas pavydas nugali protą.
O kam cia idomu tas tas gultas ir aplamai prekes ivairios
Cap Ferrat Prancūzijoje gulto kaina visai dienai 50 EUR. Ir ką…. ?
Nezinau kur ta palanga yra ir neniriu zinoti
Į viršų