Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Na gal moteris nėščia yra pasibaisetina tokiems dvilytims asmenis kurie šlykštisi vyro ir moters meile. Kas gali žinoti, Visada nescia moteris buvo grazi mylima o dabar. Na kas ką nori tas tą rodo.Žmonės pikti supriešinti, va ir rezultatas. Kad net niekina mama ir jos gimsenty sūnų
Ir ko čia džiaugtis,kai kitos mamos neturi pinigų savo vaikus išlaikyti,pamaitinti ,o čia dvi lovytės ,tris vėžimėliai.Tai ir džiaukis savo šeimoje .
Nuostabi nepamirštama foto
Nuotrauka tikrai graži ir meniška. Nieko blogo čia nematau. Didelis valio fotografui/ei. Puikiai padirbėta. O dėl kvailų komentarų, matyt žmonės meno nesupranta. Nesidomiu aš šios asmenybės gyvenimu, todėl vertinu nuotrauką, o ne žmogų.
Faktas,kam cia idomu,kas ji tokia per veikeja kad viešinti ir kelti nuotraukas visuomenei.
@Kaunas Barbe,juokinga barbe
Aš manau,kad nebūtų negražių atsiliepimų džiaukitės nėštumu šeimoje,jei visi pradės kišti savo nėštumus,ar lovos dalykus,tai nedėkit,dalinkitės su artimaisiais,o ne visiems.
Gal kada idesi Ingute,kaip darote vaikeli.Labai lauksim.
Jau galėjo anksčiau suprasti, kaip FB skaitytojai ją " myli", galėtų tokiu jautriu laikotarpiu nerizikuoti ir nedėti nupirktų straipsnių ir nuotraukų. Juk iš tikro mažai kam įdomi šita " tuščia" damutė.Žmonės reiškia neapykantą gal daugiau ne jos asmeniui, o tai demonstruojamai prabangai, tuštybei..
o tas vaikas gims sveikas tokiuose meteliuose po visokių paskraidymų, komentarų prisiskaičius
Kuo daugiau komentarų, tuo geriau. Ji blogerė, viešina savo gyvenimą ir iš to gyvena. Just bussiness.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų