Rašyti komentarą...
6648644210574343185.owasp.org
@ZAP Kas čia per Morzės abėcėlė .ar jau rašyti nemoki o gal iš didelio rašto nuklydai į dausas. Ar gal tai skirta ateiviams.
Jeigu tie besipiktinantys skaitytojai suprastų, kiek visokio š suvalgo ir prikvėpuoja, tai tų mažiukų prikrauti pampersai, palyginus su tuo, yra tikras gėris. Reikėtų domėtis tokiais dalykais, tuomet nereikės stresuoti. Visos ligos nuo nervų.
@Taigis Tai tu iš tų pampersus ir virk barščius, bus buljonas labai gėris geras sveikatai
@Kaipgi kaipgis Šiaip tai džiovinti reikėtų :) Gerti tik šlapimas tinka. :)
@Taigis Na kaip savijauta kai išgeria, jau pasveikai?
FAKTAS!, tikrai slykstu!...
portalu siryt perskaiciau apie dvi "ponickas", tipo "zinomas", kurios atvyko i Egipta pailseti. Ir ka, su aukstakulniais batais sugule ant lava ir "ilsisi". Kas paneigs, kad taip sau "leidzia" ir namuose, ir vaikams. Pigios nuotraukos du pigiais vaizdeliais.
durna ta klaipiedėtė man gėda dėl jos
@nėr ka kalbėt Man tai daugiau gėda dėl tavęs, kad tokia esi iš tikruju
Vokietijoje paprastame pliaže moteris gali gulėti be liemenuko ir žinokit niekam nekyla klausymu, tai yra normalu. O čia vaikus pamatėt ir jau bėda. Mano vaikai tikrai nuogi nevaikščios, bet išmokym nesmerkti kitų žmonių nuomonės tik dėl to, kad ji skyriasi nuo jūsų......
@As Vokietijoje suaugusiųjų pležuose visi nuogi. Ir ką?
Lietuviai yra nacistai rasistai banditai vagys aferistai. Ne veltui lietuvos valdovas lansdbergh lietuvius vadina sunauja !
@Tikra tiesa. O kas tu toks kad siki ant visų
O kai šunys maudosi bendruose paplūdimiuose ir be pampersų, tada nešlykštu?
@O kai Tiesa pasakiai :)
@Milda Man asmeniškai tie mažiukai netrukdo. Jie ten su pampersais ar nuogais užpakaliukas svirduliuoja ar su smeliuku žaidžia. Svarbu nerėkia. Blogiau kai suaugusiems ant ausų dramblys stovėjo ir muzika leidžia kiek decibelai leidžia.
@KD Man tai kai jaunos mergickos su uzriestais užpakaliukas striksi kaip stirnaites, tai negaliu aš atsiziureti į jas, stajakas nerialus buna
@WD Maniškis į tokias nežiūri. Jam manęs užtenka :)
@KD Šiais laikais aš net savim nepasitikiu tai tavo kuilys nelabai gal pajėgūs, arba tu jau atidrozta kaip mano askona?
@WD Kiekvienas sprendžia pagal save, tiesa? Nes galima turėti ne jauną, bet neuždrožtą. Viskas priklauso nuo šeimininko.
@O kai Tai dar karta parodo, kokie mes tamsus pasaulio kontekste.
Į viršų