Rašyti komentarą...
O jūs pasielkite taip,kaip esu mačiusi Airijoje,moterys ant netikusio kolegos stalo paliko didelį lapą popieriaus,ant kurio buvo parašyta: vardas,toliau:" kadangi čia tavo motinos nėra,prašau savo stalą apsitvarkyk pats".Aišku daugiau ant to stalo betvarkės neteko matyti
Mano įstaigoje kabinete negeriama ir nevalgoma ir jokių suneštinių pietų nėra.Yra pietų pertrauka, yra 15 min kavos pertraukėlė atskiram kambarėlį.
Kur tu radai mano komentare "draudžiamą žodį..." Peržiangiat savo cenzūros ribas.
Is kojos su kabluku Sauliui reikejo
Is kojos su kabluku Sauliui reikejo
Pysr reikejo
Kam tau padla mano duomenis
Mano darbe visi toki. Aš atėjęs į darbą
Mano darbe visi toki. Aš atėjęs į darbą
Vyras
@Mano darbe visi toki. Aš atėjęs į darbą tik vyras, o ne didelis viršininkas, o darbe moterys, o ne tavo pavaldinės ar valytojos. Ne tu ne vyras, tu Saulius.
Na ką čia rašinėti įmurkdykit nosį i visą ta jovalą ir problema išspręsta
Ką gi, vyyyyrai! Netikelių šaika! Padarykit tokiam didelę kiaulystę, gal susipras kažką!
@Na Jeigu vyras, grįžęs iš darbo puola greičiau ant sofos žiūrėt televizoriaus ( nes jis pavargęs) ,o moterys, nesvarbu kas: mama, žmona, draugė viską daro pati, jis nesupranta,kad savo jovalą reikia susivarkyti pačiam.
Žinau ir aš tokį, kai ateini valgyti kas ką atsineši visi bendrai, o jis kaip ponas ima visų ir valgo, gyvenime niekada nieko neatsineša, gerai, kad tuoj iš ten išėjau, nes visos nieko nesako, nes jis vienas vyras
@Lina tai gal reikėjo pačiai įdėti lauknešėlį.
Į viršų