Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Negana,kad dalį Lietuvos gyventojų jau išvarė į emigraciją, tai likusius ponas Dulkys nutarė pribaigti su savo sveikatos reforma. Kol dabar pasiek gydymo įstaigą esančią už 40-50km, tai didžioji dalis per tą laiką nukeliaus nebe į gydymo įstaigas, o tiesiai į morgą.
Tai baisu ,kas darosi,dėl nepatekimo pas kardeologą šiandien jau esu po iinfarkto
Tegul nors kartą atsako, kur eina žmonių sumokėtas psd mokestis. Išdirbau 48 ,,metus, tai sumokėjau pakankamai. Dabar turiu kreiptis į privačias gydymo įstaigas nes į valdiškas patekti neįmanoma ir turiu mokėti iš savo kišenės. Tegul valdžia nors kartą atsako kodėl taip yra?
Čia viskas aišku kaip kitaip pavogti Europos duotus milijonus, o žmonės tegul miršta valdžios tai nejaudina.
Psd vezdu per gava ir i juoda maisa
Psd vezdu per gava ir i juoda maisa
Juk ta ilganose is seimo i klausima api PSD atsake : PSD lietuvoj yra bet jis niekaip nesusijes su gydimu... Visais kanalais reke ka lietuvoj gydimas nemokamas.... Psd susimoki ir tau garantuoja nemokama gydima.... A jei as nenoriu nemokamo... As noriu gyditis kokybiskai ir man reikia dabar o ne uz puse metu laukimo... ir as renkuos brangioj privacioj bet nesuprantu kodel vistiek privalau sumoket uz nemokama gydima Kazkokiam PSD isisavintojuj... Visi norim gyvent kaip AMERIKOJ... A kazkas mus psd basli iremes i tarpkoji vercia gyvent kaip sojuzo lageri..
Supratau kad nieko nesupratau.
Spreskit rimtus klausimus,o ne niekais užsiimkit.Geriau tvarkykit polikliniku registraturas o tai prisiskambinti misija neįmanoma pvz.Žalgirio klinikam
Kaip visada ale sergančiųjų labui, tik kuo toliau tuo labiau tolsta gydymo paslaugų prieinamumas. Kaip sakoma nu kam tie ligoniai reikalingi, vienos išlaidos, turtingi susimokės, o vargšų niekam nereikia.
Nieko gero nebus,pąmatysit.Visu pirmą reikėjo transportą sutvarkyti,kad galėtu pasiekti medicinos istaigas.Tada atgal gryšt normalei namo.
GMP bus apkrauta dar daugiau, nes ir taip šeimos gydytojai liepia kviesti greitąją, nors tai ir nėra skubios pagalbos skambutis
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų