• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Princas Williamas ir Kate Middleton apie sužadėtuves paskelbė 2010 m. lapkritį, o princas Harry ir Meghan Markle džiugia žinia su pasauliu pasidalijo 2017 m. lapkritį.

Princas Williamas ir Kate Middleton apie sužadėtuves paskelbė 2010 m. lapkritį, o princas Harry ir Meghan Markle džiugia žinia su pasauliu pasidalijo 2017 m. lapkritį.

REKLAMA

Princo Williamo prisipažinimas apie svarbią paslaptį, kurią jis slėpė nuo Kate Middleton, ir toliau mus intriguoja, kaip ir visi klausimai, susiję su karališkosiomis santuokomis ir sužadėtuvėmis. Kembridžo kunigaikštis ir kunigaikštienė, kurie balandžio 29 d. švęs 13-ąsias vestuvių metines, – ne išimtis.

Karališkųjų sužadėtuvių ekspertas Robertas Hardmanas karališkųjų sužadėtuvių paskelbimą apibūdina kaip „startinį pistoletą“, nuo kurio prasideda ilgus mėnesius trukęs laukimas, o taip tikrai buvo Velso atveju, rašo mirror.co.uk.

„Kai karališkoji pora praneša, kad susižadėjo, mus domina viskas – nuo suknelės dizaino iki to, kas bus pamergės ir geriausi vyrai, ir kur tai stebėsime“, – patikslino jis. „Žmonės mėgsta iš to padaryti dieną su gatvės vakarėliais ir kitais dalykais, todėl susidomėjimas jau nuo pat pradžių yra didžiulis.“

REKLAMA
REKLAMA

Pasipiršo Kenijoje

Iš tiesų, princas Williamas ir Kate Middleton sukėlė nemažai šurmulio, kai 2010 m. lapkričio mėn. atskleidė savo sužadėtuves.

REKLAMA

Interviu ITV laidos vedėjui Tomui Bradby jaunavedžiai papasakojo apie romantiškas atostogas Kenijoje, per kurias Viljamas pasiūlė sužadėtuvių žiedą su savo mirusios motinos princesės Dianos sužadėtuvių žiedu.

„Tai vieta, į kurią tėvas nusivežė mane ir mano brolį netrukus po to, kai mirė mūsų mama“, – tuomet patikslino Viljamas, rašo „OK!“. „Ir kai sprendžiau, kur geriausia padaryti pasiūlymą Kate, negalėjau sugalvoti tinkamesnės vietos nei Kenija, kur galėčiau atsiklaupti ant vieno kelio."

REKLAMA
REKLAMA

Jis taip pat papasakojo, kad žiedą, kurį pagamino karališkasis juvelyras Garrardas, prieš užduodamas klausimą tris savaites nešiojosi kuprinėje.

„Žinojau, kad jei šis daiktas dingtų, turėčiau daug bėdų“, – šmaikštavo jis. Oficialią poros sužadėtuvių nuotrauką Sent Džeimso rūmuose padarė garsus fotografas Mario Testino, kuris prisipažino: „Ilgai laukiau, valandą ar dvi, kad nuotrauka būtų tobula.“

Ikoniškoje nuotraukoje natūraliai išryškėjo žiedas su nuostabiu Ceilono safyru, apsuptu 14 spindinčių deimantų, kurio dydį pakeitė gerbiami juvelyrai „G. Collins and Sons“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Prisiminė Harry ir Meghan sužadėtuves

Prabėgus septyneriems metams, žiniasklaidos audrą sukėlė Viljamo brolis princas Haris, paskelbęs apie sužadėtuves su JAV aktore Meghan Markle. Džiugią naujieną jie pranešė iš saulės nutviekstų Kensingtono rūmų sodų 2017 m. lapkritį.

„Buvau ten, sode, ir atrodė, kad prasidėjo visiškai nauja karališkosios šeimos era“, – prisimena autorius Robertas. „Visi norėjo būti to jaudulio dalimi.“

Meghan sužadėtuvių žiedas puikavosi Botsvanos deimantu, kurį supo du mažesni akmenys iš princesės Dianos kolekcijos. 2019 m. Meghan atnaujino savo žiedą ir originalią auksinę juostelę iškeitė į juostelę, inkrustuotą subtilia brangakmenių danga.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų