Rašyti komentarą...
Tik kremlinės žiurkės puola dvasingą ir protingą Kamilą,kurios meilė karaliui yra akivaizdus faktas.Kremlinės žiurkės nerimsta - platina kremlinę propagandą..
Nuostabi Kamila moteris.Jos dvasingumas,meilė karaliui yra akivaizdus faktas.Žurnalistų mulkinama Diana yra girtos musulmonų kompanijos auka..
Kas tau asilui trukdo užsidirbt pinigų ir gydytys toj ligoninėj?
Fui negaliu net žiūrėti
Fui negaliu net žiūrėti
Šlykšti senė,dar prie Dianos su jos vyru šuru muru darė.
@Fui negaliu net žiūrėti Tik kremlinės žiurkės puola dvasingą Kamilą..
Princesė Diana pasitarnavo sostui kaip surogatinė motina, pagimdė karališkai šeimai 2-u sūnus, kurių vienas būsimasis sosto įpėdinis. O tuo tarpu amžiumi vyresnė už karalių konsortė rūko papirosus ir maudosi piniguose, kurių sumos " atima žadą"...
Pasaulį valdo saujelė,parazitų ,kurie disponuoja pasakiškais turtais.Turtuoliai ir toliau sparčiai turtėja ,o likę planetos gyventojai sėkmingai,,krauna,,jiems turtus o patys sunkiai ir daug dirba ir nieko neturi. Manau tokiai soc.sąnklodai greitu laiku ateis galas,nes tai prieštarauja pagrindiniam visatos dėsniui- harmonijai,ar pusiausvyrai,vadinkit tai,kaip norit,bet tai nėra normalu.Pasaulio laukia didelės permainos, ateina nauja pasaulio tvarka ,kuri viską sudėlioti į vietas
@Kęstutis joteika Kvailiai sovietžmogiai ir kremlinės žiurkės nerimsta,šlovina dianą, kuri buvo kvaila girtos musulmonų kompanijos auka..
kokia ji karalienie...karalienie ira Diana.o syta tik uzieme karalienies vieta lovoi.
@BNS Rašyt išmok, tada komentuok...Kam įdomi beraščio nuomonė? Gėda skaityti
Kam čia svarbu kiek ji turi turto.Visi kiek turi ,visi jos turtai.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų