Rašyti komentarą...
Kažko labai tie laiptai verslininkų namuose slidūs. Kauno mero žmona negyvai paslydo, dabar vėl. O kiek nežinom. Tiek sutepti pinigais, tie laiptai, kad tyrėjai pasivolioja tais laiptais, kol pripampsta kišenės ir viskas. Slidu!
Koks skirtumas ar alchogolis ar nukrito nuo laiptų .Didelė nelaimė šeimoje.Baisu kas darosi su žmonėmis kaip jums negėda taip komentuoti.Didelis skausmas dukroms neteko brangios mamos. Kaip jums dar liežuviai apsiverčia šitaip komentuoti.Matosi žmonių baisus neišprusimas.
Neretai zmones, kurie buna linksmi ir patogus kitiems, buna nepatogus patys sau.
dar ne viskas paaiškėjo!
dar ne viskas paaiškėjo!
Bet ar pensininkei reikia šitiek gerti? ne bet tai jau priklausomybė kur moteriškė negalėjo be alkoholio gyventi, bet vis vien vaidino " o kas tai aš esu" o tu buvai eilinė alkoholinė pensininkė, kas turtingi ar įžimesti tai tu juos ir rinkaisi į draugus. Matyt kaip ten tokie patys kaip tu tokių gyvenimas nepamokina. Kokia tu be buvai ata.
Moteris turėjo problemų ! !padauginta al koholio .......
Mano giminaitis lipe laiptais ir nukrito nuo ju...( irgi galvojo,kad girtas ) ..bevezant i ligonine mire.Kraujas issiliejo galvoje,kad butu atvira zaizda ..kraujas lauk butu isbeges..daznokai buna tokiu nelaimiu. Juk zmogaus smegenys kaip stikline...kaukst ir besamones..Liudna,kad tokia nelaime..Amzina atilsi Irenai..
Deja tai melas, geriau ieskokit kas nuzude.. Nuo laiptu nukritus gal ir susizeisi, bet nemirsi tikrai, tai jau irodyta, reikalingas smugis... Kazkas, kazka slepia...
@Ana Kodėl taip manot? Fizikos dėsnis, kas krenta,tai ir smūgį gauna ,kaip pasekmę.Bet jūs norit arklį prieš vežimą pastatyt, kad smūgis galėjo būt ne pasekmė,o priežastis kritimo.Taip pat nežinodama aplinkybių,o tik versiją sukurdama.Liežuvių žinoma,neužriši, .kaip kieno lemtis, kiti ,,tik,, kojas susilaužo.Išsiaiškins kas privalo tą padaryt.
@Ana Einant sugriuvus gali u zsimust negyvai,. O nuo laiptų mirė nukritusi poetė Mezginaitė... Sviesuos atminties poetas J. MARCINKEVIČIUS mirė nuo kritimo traumų, onir Matjosaitiene
Kas namie turi laiptus, turbūt tikrai bent kartą paslydo ar krito. Labai lengva nusiristi,jei turėklų nesilaikau.. ne visiems sėkmingai baigiasi..žiauru..
As yai osotikinus kad zudikas sau atsiputes govena ir jiokio vargo
nemato

@Rasa Žudikas-nenumatymas,neatsargumas=nelaimingas atsitikimas
Pirmoje zineleje apie nelaimė reikėjo inf.,dabar daug kalbų,blogai
Į viršų