Rašyti komentarą...
..mengeliuku melas.
Kam reikalinga pavieluota vakcina??? Žmones persirgus ir įgys imunitetą be jūsų vakcinu!!! Raminkitės jau su savo skiepais!!!
Tris gavus skiepus vistiek apsergi kovos 19,omikronu nors tai 63metai net pasimeti kad sergi,bet lengvai.Istikruju turi asaugoti
omikronas bus jau praėjąs bet vistiek reiks skiepytis tuo marmalu kuris nieko nepadės,žmonės dėjo viltis iš pradžių į tą vakcinavimą,bet skiepijimas buvo sukompromituotas galutinai skiepyjant prievarta kaip kiaules,eksperimentai tesiami toliau nežinia kuo,nes sudėtį slepia įslaptino 55m.ir niekas dėl to marmalo neprisiima atsakomybės,žmonės kurie įbauginti kažkokia baisia liga,ypač tie kurie niekuo nesidomi,o viskuo tiki ką valdžia sako dalyvauja eksperimente savo atsakomybe pasirašant ir todėl jokios žalos sveikatai niekas neatlygina,šito marmalo reultatas pasimatys po 2-5m.nors kai kuriems jau dabar matosi
Jūs nupirktas vakcinas sunaudokit, susileiskit sau, nepylę lauk, o tik paskui apie naujas kalbėkit, ar jums dar neatsibodo kvailint žmones??
..Heil Mengele,eksperimentai tesiami,tikslas isnaikint zmones..
Musu vadybininkai seime, nusikalteliai
Musu vadybininkai seime, nusikalteliai
Vakcinuojasi 3ciaja po kontakto su 3 kart vakcinuotu ir susirgusiu, Daztinas Triudo izoliuojasi, oasislepia nuo sukikusiu zmoniu. Ir tuo paciu is bunkerio reikalauja is zmoniu vakcinuotis. !!
Revoliucija Kanadojo.
Pasaulio "zinesklaida" tyli, Lietuvos sistemine, korteline "zinesklaida tyli". Jus dar tikite sitais bjauriais melagiais? Musu seimas ir zinesklaida nusikalteliai. Tai mafija.
Dobilai kaži ar kas skiepytis jūs tom su šiktom vakcinom kokio dar marmalo prigalvosit
greiciau skiepu, o tai skiepytieji is baimes numirs,jie visko bijoo,nors skiepyti.O del ko skiepyjosi, jei bijio,daug dar paranojiku, todel reikalingi skiepai ir kuo dazniau tuos avinus vakcinuoti.
Baikit vieną kartą tas nesąmones!
Į viršų