Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Santaroje.žiauru,kaip nesiskaitoma su rezidentais.Jau rašiau apie Santaros Visorių skyrių.Nuekam neįdomu.Valstybinėj ligoninėj ,privatus skyrius.Gydytojai apue 11 val.davę įsakymus rezidentams,dingsta į privačius kabinetus.Seselės dar ragina,greičiau.Daktarė skuba į darbą.
Ačiū rezidrntei už gydymą.Už moralinį palaikymą.Už jūsų didelį darbą padedant man.Jūs dirbate daug.Ir nuoširdžiai.Jūs išpuikėlių kolegos.
Kaip pacientai patiria mobingą nuo visų besiskundžiančių daktarų,niekur kitur taip nėra.Mūsų kaimynas neurochirurgas,dabar jau pensininkas,tai jo namie nebūdavo paromis.Visada skyrius pilnas ligonių ir niekad negirdėjom,kad verčia dirbti, neskaitant darbo laiko.O dabar atėjo ištižėlių,išlepintų medikų karta.Turėkit pilietinės drąsos pasakyti,kad ne to tikėjotes,kad bus sunku.Mobingas ne prie ko-jūs verksniai ir su tokiais medikais Lietuva toli nenueis..
Rezidentai nori iš karto operuoti,kad vyresni jiems netrukdytų ir nesakytų pastabų.Visi ligoniai labai laukia. Pagal straipsnį : norėtų jauni daktarai perspjauti autoritetus/ vadinamą diedovščiną".Dar po kelių metų ,kad gydymo įstaigose vyrautų laisvi jauni daktarai mažiau suprasdami mediciną,bet mintinai mokėtų mobingo abėcėlę
@Rezidentams Atėję į gydymo įstaigas,rezidentai nusivilia,nes aplink sunkesni ar lengvesni pacientai.Reikia žinių,pasiryžimo,mylėti žmones,daugelių atvejų neskaičiuoti darbo laiko, kantrybės ir kitų savybių norint tapti geru ir gerbiamu daktaru.Ne vienas pamato,kad to neturi ir jiems per sunku.Rezidentai žino savo teises ir stebuklingą žodį MOBINGAS...
Tai kur dabar dingo komentaras apie J E Prezidentą!? Parašiau, kad Jis vienas rodo visiems tinkamo elgesio su žmonėmis pavyzdį!!! IR VĖL KĄ BLOGO PARAŠIAU!? KOKIUS JŪS ČIA ŽAIDIMUS ŽAIDŽIATE!? Tai jau tikrai, gaila, - jumis pasikliauti ne ga li ma!
Vien J E Prezidentas savo pavyzdžiu rodo, kokie turėtų būti aukščiausieji pareigūnai! Juo vienu ir tegalime pasikliauti! O tie kiti...
Nagi, tv3, ar ne gėda!? Kodėl trinate komentarus, kuriuose nė vieno blogo žodžio neparašiau!? PARAŠIAU TIK, KAD ŽUVIS GENDA NUO GALVOS IR, KAD PRIEŠ MUS VISUS DABAR NAUDOJAMAS MOBINGAS!!!!! Ar tai ne tiesa??? TIESA!!! Tai štai kodėl trinate, nes TIESOS BIJOTE! Jūs neturite nei Garbės, nei Sąžinės, jei taip!!!
ŽuSilvijavis genda nuo GALVOS!!!
Kalėdų Senelis linki vykdyti Dievo valią neragauti uždraustą vaisių - alkoholį ir viskas bus gerai.
Prieš penkerius metus, vakare Klinikose vyrui traukė dantį, Traukė tamsiaodis rezidentas. Jau buvo pradėjęs siūti žaizdą. Į kabinetą įsiveržė profesorius su grupe studentų ir nusprendė perimti siuvimą - parodyti, kaip dirba profai. Na ir prisiuvo vyrui žandą prie žaizdos. Rezidentas po to tvarkė " profo" veiklos pasekmes.
@Algiukui Lina Ir vėl: "Žuvis genda nuo GALVOS!!!"
Brangūs medikai ,
Iš jūsų sklinda mobingas ligonių atžvilgiu.
Taip ratas ir sukasi.
Savo nešvarius marškinius pasilikit sau.
Ramybės jums ir didesnės atjautos patekusiems į jūsų rankas
@Asta Protingi žodžiai.Jie nepergyvena,kaip padėti ligoniui,o skundžiasi.Tai ką mums sakyti kai po kelis mėn. laukiam eilėse,dar gerai jei daktaras nežiūri pro pirštus Kiek tokių negražių atvejų,bet ne - jie svarbesni už kitus.Pradėkit gerbti save : noru išmokti,nuo širdies dirbti ne tik turtingam žmonių sluoksniui.
@Asta Žuvis genda nuo GALVOS!!! Ne medikų čia kaltė!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų