Rašyti komentarą...
Man ginekologas nuolat viršsvorį linčiuoja,net dietologas tokių nemalonių žodžių nesakė.
Ginekologai pasirinko dirbt tokį darbą tai turi susitaikyt su tuom, kad visokių ateina .
Dabar vasara pastebiu daug moteru su sviesiom lemenem, purvinom sleikutem, dvokia prakaitu, kasdien nesiprausia ir kelnaiciu nekeicia, nes viesajame transporte net nuo jaunu ir graziu dvokia. Kaip galima tai nesirupinti savo kunu, nesitvarkyti. Matomai, tiek prie savo smarves ipranta, kad nejaucia jog kitiems smirda salia. As gaiviai kvepiu, megstu gera higiena, mano vyras kvepia svariais rubais ir geriausiais kvepalais, abu rupinames savo isvaizda ir higiena, taip visi turetu daryti. As is namu niekur neiseinu pries tai nenusiprausus, kelnaiciu nepasikeitus, nezinau kas man turetu nutikti, kad ateiciau pas gydytoja smirdanti. Uzjauciu visu medikus pas kuriuos ateina nusmirde zmones.
@megstanti svara Prie tokių kabinetų privalo būti tualetas su bide. Tuomet ginekologai neturėtų kuo skųstis
@megstanti svara Facebook GIEDRE ŠEPUTIENE dvokia labai ir nesiprausia
Apsileidimas ir savihigiena yra išsilavinimo ir šeimos auklėjimo problema. Reta moteris ar vyras negaili šampūno, geram muilui pinigų. Baudžiauninkai su prasmirdusiu tarpkoju, plaukais ir pažastimis dažnai juntami. Tai neturto problema. Tokia nekilmingų, pastumdėlių padermė ne tik šitame krašte.
@Vyras Tu esi dvokianti padugnes Tomai Smolinskai
Lietuviai ypač smirda, kai savo kvapus bando gariūniniais smirdalais užmaskuoti.
Nu va prisipirko alaus prigeriau, nejutau poreikio į tualetą nueit tai taip apsisikus ia ir patvarke ne nepajutau. Tai buvo prieš 10 metų.
O ko ten praustis?pas mane visada švaru ir gaivu.
Matosi kaikuriems iš jūsų reikia atgal į mokyklą į biologijos pamokas grįšti. Kliedalus skleidžiat, net juokas ima.
Netikras straipsnis, tokio durdomo nesugalvotų niekas :) Kokiai reikia būt durnai, kad tokį straipsnį rašyti. Imant tyrimus, svarbu būti švariai, kad bakterijų nenustatytų, gydytojo pareiga pasakyti. Kas kaip suprato čia pagal išsilavinimą.
@pip Gydytojos pareiga paklausti ar reikia apžiūrai pasiruošti ir pasiūlyti užeiti į specialiai tam skirtą patalpą, nurodant kaip tą padaryti. Išorinė pusė turėtų būti švari, bet nereikėtų vidaus liesti. Tuomet neprisireiktų sakyti pastabų ir komplikuoti sekančių vizitų pas ginekologą.
@Būtent ne visose gydymo įstaigose ta patalpa yra, manau, kad gydytoja turėjo omenyje, kad reikia apsiplauti vandeniu, o ne apsivalyti servetėlėm, kurių cheminiai kvapai užgožia visus kitus, kurie gali išduoti ir turimas infekcijas.
tegu sveikatos ministerija pareikalauja, kad prie kiekvieno gin. kabineto būtų tokios patalpos kur moterys galėtų apsitvarkyti.
Į viršų