Numerologė Galina išdavė, ką slepia jūsų gimimo data: nustebins ne vieną

Ar kada pagalvojote, ką apie jus sako jūsų gimimo data? Numerologija – mokslas, atėjęs dar iš Pitagoro mokymų, tačiau gyvas ir šiandien. Skaičiuose užfiksuota daug daugiau, nei galėjote pagalvoti. 

Dvidešimt metų numerologiją tyrinėjanti ir keturiolika metų ją dėstanti Galina Šmidt sako, jog skaičių bijoti nereikia, o numerologija su būrimais neturi nieko bendro – tai yra matematinė psichologija arba alternatyvioji matematika, skaičių filosofija, mokslas apie skaičius ir garsus, o galiausiai – mokslas apie gyvenimą.

„Numerologija, skaičių žinojimas, mokėjimas juos iššifruoti ir interpretuoti yra labai naudingas kiekvienam žmogui ir to nereikia bijoti. Visi mano mokiniai pripažįsta, kad tai tikrai pats lengviausias būdas suprasti, kas vyksta, atskleisti net ir kai kurias gyvenimo paslaptis, sužinoti viską apie žmogų, jį suprasti“, – pasakojo numerologė.

Skaičiuose užkoduoti svarbiausi dalykai

Jūsų gimimo datoje užkoduota begalė dalykų. Tie keli skaitmenys, kuriuos tinkamai suskaičiavus, gali parodyti, kokioje srityje turėtumėte save realizuoti, kiekvienas turime savo duotybes.

„Kiekvienas žmogus turi savo duotybes ir tikslus, gyvenimo pamokas. Jeigu skaičiuose parašyta, kad turi psichologo ženklą, nelabai gerai seksis dirbti autoservise arba buhalterijoj. Labai dažnai ateina žmonės, kurie dirba pagal savo norus, sako, kad tai jų specialybė, bet kažko trūksta. Savirealizacija yra ne tik profesija pagal tavo skaičius, bet daug daugiau – tai yra duotybių atskleidimas“, – aiškino G. Šmidt.

Gali pasirodyti keista, tačiau skaičiai atskleidžia ir jūsų sveikatą, nes jie parodo, kokie jūsų organai stiprūs, o kurie silpnesni ir juos vertėtų pasaugoti.

Neretam teko girdėti žmogų sakant, jog jam nerūpi pinigai, tačiau numerologė sako, jog taip nebūna, nes pinigai reikalingi kiekvienam, tačiau kiekvienas savyje turime skirtingus potencialus ir poreikius.

„Pagal gimimo datos skaičius mes galim žinoti ir žmogaus pinigų uždirbimo būdą. „Ar būsiu turtingas?“ – vienas turtingas materialiai, kitas dvasiškai, trečias mentališkai, visi šie dalykai yra turtai. Kiekvienas žmogus turi finansinį potencialą, tam tikrą skaitmeninę išraišką, bet viskas priklauso nuo to ar žmogui užtenka pinigų pragyvenimui, atostogoms, ar jam reikia jachtos.“

REKLAMA

Skaičiai gali padėti įveikti santykių problemas. Neretai žmonės klausia ar yra suderinami, tačiau kartais ir nesuderinamus dalykus galima suderinti, svarbiausia žinoti kaip. Numerologija gali padėti suprasti, kas santykiuose kiša koją ir suprasti, nuo kurio galo pradėti kurti laimingą buvimą kartu.

Datoje slypi dienos vibracijos

Tiesa, skaičiai gali atsakyti tik į konkrečius klausimus – jums nesuteiks atsakymo, kada laimėsite loterijoje ar kurią dieną pirkti mašiną. Tačiau, išmokę suprasti skaičių siunčiamą žinią, galite patys išsiskaičiuoti, kuri diena bus sėkminga, o kurią praleisti ramiai.

„Kiekvieną dieną galima išskaičiuoti per pora minučių ir suprasti, kam skirta tokia diena, kokios jos vibracijos. Sako: „Šiandien buvo bloga diena“. Kodėl? Apie orus sako, kad nėra blogų orų, yra netinkama apranga – čia tas pats. Jeigu šiandien yra tokios vibracijos, kad gali būti agresijos, ją reikia praleisti ramiai. 

Galima paskaičiuoti savo sėkmingas, nesėkmingas dienas tas, kurios gali neatnešti to, ko nori šiuo momentu. Man labai patinka vienas posakis: nesėkmė yra ta sėkmė, kurios tu dar nesupratai, nes dažnai būna, kad žmogus aklai eina prie savo tikslų, o rezultate savęs klausia: „Kam man to reikėjo?“, – kalbėjo G. Šmidt.

Būna dienų, kai viskas einasi kaip per sviestą, o kartais, rodos, gyvenimas mus stabdo. Tokiomis dienomis moteris pataria savęs nespaust, jei nesiseka atlikti užduoties, ją nukelti kitam laikui, kad nereiktų sakyti, jog diena buvo bloga.

„Pagal skaičius galima ir atostogas suplanuoti, ir svarbius įvykius. Jeigu yra vestuvės, krikštynos ir labai svarbu, kaip praeis šventė. Būna masinės psichozės, kai, tarkim, gražūs skaičiai, bet pasižiūri ir tomis dienomis jokiais būdais negalima tuoktis.“

Tačiau daugiausiai apie žmogų išduoda papildomi pagalbiniai skaičiai, kurie apskaičiuojami pagal žmogaus gimimo datą. Jie, kaip sako numerologė, duoda dar daugiau informacijos ir turi didesnę reikšmę, juose užšifruotas žmogus.

REKLAMA

Informacija slypi ne tik gimimo datoje

Žmogus, nugyvenęs gyvenimą, turi ne tik gimimo, bet ir mirties datą. Ji savyje taip pat slepia informaciją, kuri gali būti naudinga artimiesiems, negalintiems žmogaus paleisti.

„Labai naudingas dalykas, kai žmogus išeina anapilin ir niekaip negali jo paleisti. Tai atskleidžia, kodėl žmogus išėjo, su kokia misija, ką paliko savo giminaičiams. Kai žmogus visa tai supranta, jam būna lengviau.

Seminaruose pagal visos giminės datas sudaroma ir geneograma. Tai yra kaip genealoginis medis, bet jis yra su skaičiais. Žmonės pagal savo šeimos skaičius mato viską ir supranta, kodėl nutiko taip, kodėl toks buvo žmogaus gyvenimas“, – atskleidžia numerologė.

Įdomu tai, kad apie žmogų pasako ne tik jo gimimo data, bet ir vardas bei pavardė. Numerologė sako, jog varde užkoduota gyvenimo programa, o ji kartais gali tapti priešprieša gimimo datoje užkoduotiems dalykams.

„Vardas ir pavardė turi skaitmeninę išraišką. Kai mes išskaičiuojam, gaunam kažkokį skaičių ir pagal tai matom, kokia yra žmogaus gyvenimo programa. Kodėl būna kartais žmogui nepatinka vardas pavardė? Paprasta – žmogus, gimęs su skaičiais, kad yra visuomeninis žmogus, o vardas ir pavardė suteikia programą, kad jis turi būti vienišius, gaunasi prieštaravimas. Visuomeninis žmogus negali savęs realizuoti, turėdamas vienišiaus programą.

Pagal vardą pavardę, nežinant gimimo datos, galima atskleisti žmogaus bruožus, suskaičiuojame ir matome, kokie skaičiai yra, kurių daug, kurių nėra“, – aiškino numerologė.

Tiesa, numerologė pabrėžia, kad šis mokslas apie skaičius ir garsus, nes lietuviška abėcėlė pasižymi tuo, jog turime nosines ir ilgąsias raides, todėl juos skaitant kaip vieną ir tą patį garsą, skaičiuojant žmogaus gyvenimo programą gali atsirasti neatitikimų.

Numerologijos gali išmokti visi

Skaičiai suteikia savo savybes viskam, su kuo yra susiję, sako numerologė, todėl net telefono numeris savyje turi užšifruotą reikšmę:

REKLAMA

„Per kursus tenka paskaičiuoti, ką reiškia telefono numeris, namo, kuriame gyvenu, numeris, automobilio numeriai. Tai irgi veikia, sužinoti galimą viską, tik, aišku, ne tokiose situacijose, kai ateina ir klausia: „Kiek aš turėsiu vaikų?“. Atsakymas labai paprastas – kiek sugebėsit išnešioti, pagimdyti ir užauginti. Galbūt kiti ezoteriniai mokslai gali atsakyti į tuos klausimus, aš – ne“, – aiškino G. Šmidt.

Moteris pastebi, kad žmonės neretai bijo kreiptis į numerologą, nes nenori išgirsti to, kas nepalanku. Ji ramina, kad nieko blogo neišgirsite, tiesiog yra dalykai, kurie užkoduoti skaičiuose. Numerologija, G. Šmidt teigimu, duoda žinojimą ir ramybę, nes informuotas esi ginkluotas.

„Niekas neateina ir nesako: „Man gerai sekasi, kada tai baigsis?“. Ateina, kad išspręstų kažkokią problemą. Kartais atrodo, kad jų nėra, bet gerai pagalvojus galima surasti, kas kenkia žmogui tobulėti, vystytis, ramiai gyventi. Nėra nei gerų, nei blogų skaičių, yra tam tikros vibracijos“, – aiškino G. Šmidt.

Internete galima rasti begalę įvairiausių paaiškinimų, ką savyje koduoja vienas ar kitas skaičius, tačiau numerologė pataria viskuo nepasitikėti aklai, nes joks kompiuteris negali įvertinti kitų jūsų gyvenimo aspektų, kurie yra svarbūs.

„Aš tai išjungčiau internetą, tiesą pasakius. Būna kaip ir matematikoj – negaunu tikslaus atsakymo, tai privedu prie jo. Tikrai mačiau tokių nesąmonių ir tokių skaičiavimų, aš, kaip matematikė, tikrai negalėjau suvokti, kuo remiamasi. Man tai tikrai netiko. Aišku, nepasakysiu, kad visi blogi, ne, bet aš labai prieš tuos portalus, kur įrašai gimimo datą ir duoda atsakymą. Jis gali sutapti 60-70 proc., jeigu žmogui tinka, jis rado, ką norėjo pamatyti, jam gerai. Bet jei rašo dalykus, kurie jam yra nepriimtini, pradeda galvoti, kad numerologija – ne mokslas.“

Paklausta, ar visi gali išmokti numerologijos, moteris neabejodama sako, jog taip. Net jeigu nesate matematikas, čia reikia mokėti tik sudėti vienaženklius skaičius, o gavus skaitmenis prasideda filosofija.


Rašyti komentarą...
O
Ot tai
2021-07-17 21:01:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu ir kur bent vienas budas kaip sudet ir Gauri rezultatai ka reiskia? Straipsnis is tuscio I kiaura. Reiskia ta ana sita o kaip tai padaryti gal parasykit
Atsakyti
-40

S
Scheiße
2021-07-17 21:00:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir vėl eilinis pizdiošas, nieko konkretaus, kažkokių kursų reklama, storai bobai maisto pritrūko.
Atsakyti
-37

A
Algis
2021-07-17 20:22:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Netikiu
Atsakyti
-23

SKAITYTI KOMENTARUS (59)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų