Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nauja turtingų influencerių banga atsisakė socialinio tinklo „Instagram“ ir persikėlė į „TikTok“ – ir jie naudojasi platformomis pasipuikuoti savo turtais.

Nauja turtingų influencerių banga atsisakė socialinio tinklo „Instagram“ ir persikėlė į „TikTok“ – ir jie naudojasi platformomis pasipuikuoti savo turtais.

REKLAMA

Neseniai viena iš jų parodė, kaip surengti gimtadienį su krūvomis grynųjų. Aushpreet, „TikTok“ pasivadinusi Ash, dažnai dalijasi su savo gerbėjais savo prabangiu gyvenimo būdu.

Ji retkarčiais keliauja privačiais lėktuvais ir važinėja prabangiais superautomobiliais. Viename vaizdo įraše ji parodo savo žiūrovams garažą su savo tėčio spalvingu „Lamborghini“ ir „Ferrari“ automobilių parku.

Skrenda į kitą nuotykį privačiu lėktuvu

Tada ji keliauja į San Francisko tarptautinį oro uostą ir skrenda į kitą nuotykį privačiu lėktuvu. Kitas kadras rodo, kaip sraigtasparnis „atsitiktinai“ nusileidžia ant jos namų priekinės vejos.

@_ashhhhh__ Gotta repost some of these since they’ve been private 🤩 #GetTheLook #fyp #richkidsoftiktok #showandtell ♬ original sound - ASH

REKLAMA

Kalbant apie gimtadienio šventę, 22-ejų mergina negailėjo pinigų. Matoma, kad ji naudojasi prabangiais prekių ženklais, tokiais kaip Louis Vuitton, Dior, Gucci.

„TikTok“ žvaigždutė taip pat dovanoja 100 dolerių kupiūras, įdėdama jas į balionus kaip staigmeną. 21-ojo gimtadienio proga ji su šeima skrido į Kabo San Lukas Meksikoje ir apsistojo viloje su „bekraščiu“ baseinu su vaizdu į paplūdimį, rašo dailystar.co.uk

Įraše ji „slapta“ aprodo visus namus, sakydama: „Kiekvienas savo namuose turi tą vienintelį daiktą, kuris, visų nuomone, toks šaunus. Galbūt, tai slaptas kambarys ar kino salė, bet pas mus štai....“

@_ashhhhh__ we’ve watched like every movie on demand since quarantine #greenscreenfamily #fyp #hometheater #punjabi #indoorlooks #oddflex #richkidcheck ♬ original sound - farles

Ash pasuka iš prieškambario ir įeina į mažą kino salę, kur šeima galėtų žiūrėti filmus. Žiūrovai, peržiūrėję jos „TikTok“ vaizdo įrašus, komentavo labai nevienodai.

„Mes suprantame, tu turtinga“. „Tau trūksta tarnaitės ar ko? Užauk pagaliau“, – paklausė kitas. Trečias rašė: „Man patinka tai, kad jūs pripažįstate, jog visa tai atsirado dėl sunkaus jūsų tėvų darbo, o nebuvo sukurta išlepusių vaikų, kurie naudojasi dalykais, kurių net negalėtų sau leisti“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų