Rašyti komentarą...
Ar kiekvienam ant kaktos parašyta iš kur jis? Yra miesto žmonių tokių kiaulių,kad kaimiečiai pagal tokius,tik paveiksliukai. Kultūra ne nuo gyvenimo vietos ir kilmės priklauso. Yra sakoma:,,laukas gimė,tai laukas- dvės"ir niekas neišauklės tokių.
O kai važiuojate taksi, labai nežeidžia, kad vairuotojas sėdi į jus nugara?
O kai važiuojate taksi, labai nežeidžia, kad vairuotojas sėdi į jus nugara?
Neklijuok etikečių, ponia, kaimiete.
Neklijuok etikečių, ponia, kaimiete.
Gal geriau būti paprastu kaimiečiu, nei sup… inteligentu su iš kišenių kyšančiomis plūgo rankenomis..
Iš kokio kaimo, Vilniaus ar Kauno,?
Aktoriai iš aplodismentų nepragyvena. O gal ir pirmą kartą žmonės atvyko į spektaklį - kas jūs esate, jog teistumėte?
Gal panelė kultūringoji miestietė surengė teatro žiūrovų apklausą? Vien už tokią segregaciją jau galima, kaip minimum, išspardyti subinę.
@R Tikrai taip. Ponia nekaimietė parodė savo ,,lygį". Dabar jau tapo norma primesti savo gyvenimo būdą ir požiūrį kitiems, tapo norma viešai tyčiotis, žeminti ir šaipytis. Kiti turi gyventi pagal jos sukurtą paveikslą. Gal poniai pats laikas atsimerkti ir pamatyti, kad ne ji viena šioje žemėje gyvena? Ir pagaliau gal pats laikas pamatyti save?
Sigita ar nusileidus lektuvui tu tai pat ploji nesi pilotams geles ir ilgai dekoji?, ar ukininkui suarusiam lauka ir pasejusiam kviecius nesi graziausia puikste ir ploji?,ar autobuso vairuotojui davezusiam tave iki tau reikalingos vietos surengi ovacijas? ar darbininkui nuslavusiam saligatvi isreiski padeka iteikdama geliu puokste? Yra paprasta gyvenimiska tiesa- tas kas skirsto zmones i didelius ir mazus dazniausia pats yra sielos ubagas ir po mandagia kulturine kaukia slepaia savo baime ir egoszma pilna paniekos bei pasiputimo. Nulipk nuo sosto jis svarbus tik tokiem kaip tu o tokiu mazai labai mazai
Į viršų