Rašyti komentarą...
Nieko neparašė, kas per straipsnis? Baisu , nieko nepatare !!!
Rašė rašė ir nieko neparašė...
Komentatoriui pasivadinusiam ,,geresnis būdas"tau tokią pipetę reikėtų sulašinti į gerą vietą, kad per gerklę išeitų tavo visi organai lauk!Neliesk ir nežemink Ukrainiečių išgama tu.Tu nesi vertas net jų šlapimo apie kurį kliedi.Pasižiūrėk į veidrodį kas toks esi, nesilygink prie žmonių kremline smarve, nes niekada žmogumi tau nelemta būti.Tau išvykimui į kremliaus bomžyną mūsų siena atdara.Jei kremliniai neperdavė skatikų bilietui, atsiliepk, su malonumu nupirksiu į vieną pusę be sugrįžimo atgal.Vienu smirdančiu vovusiu būs mažiau mūsų šventoje žemėje.
@Aniger Tai varyk kariaut uz svetima sali.
Ar rašytoja tikra šūdo malėja ar ta ekspertė štai kur klausimas didysis
Šūdo primalė o nieko nepasakė
Kad suzydetu,arba su pipete pora lasu skiepelio nuo covido baisiojo,arba paprasyt kad chacholas mylimas i vazona primyztu.
Skaičiau, sugaišau laiką ir nieko nesuradau ką daryti. O , kad žydėtu ir augtų reikia išvirusių ryžių vandeniu laistyti ir pamatysit.
Laistau kaimynų orchidėjas, nes jie gyvena užsieny, tai jas laistau kas 17-18 dienų. Rudenį ir pavasarį įkišu trąšų lazdelę ir viskas. Prilaistau tiek, kad padėkliuke būna vandens. Žydi apskritus metus ir tik apie mėnesį pavasarį jos nežydi, gal ilsisi. Gal joms patinka, kad niekas negyvena, nes net keista, kad taip gausiai žydi, nors lapai tai nėra gražūs, gal ko trūksta, bet aš nesidomiu gėlėmis, atvažiuos patys šeimininkai.
@..... Manau daug reikšmės turi ir vieta,kurioje stovi.Pas mane geriausiai žydėjimo orchidėjos stovėjusios ant tos palangės į kurią pusė dienos saulė šviečia.
O tai kas nustatė kad šis žmogus yra ekspertas? Tai yra kažkoks eksperto įvertinimo dokumentas? Ar ekspertu įvertina tik straipsnio autorius?
@Vilius Dabar visi ekspertai. Visko. Jus tik skaitykit,klausykit,nieko neklauskit ir darykit kaip liepta. Tokia jusu pareiga.
Į viršų