Nicholson šeimos sprendimas sukėlė audrą internete: išreiškė palaikymą partnerystei

Beatos Nicholson ir jos šeimos įkurta picerija „Brooklyn Brothers“ visam birželiui keičia pavadinimą į „Brooklyn Partners“. Tokiu būdu, naujienų portalui tv3.lt sakė picerijos vadovė, B. Nicholson sesuo Odeta Bložienė, restoranas išreiškia savo vertybes ir toleranciją.

Picerija kitu pavadinimu vadinsis visą birželį, kuris laikomas tolerancijos mėnesiu. „Mes nusprendėme, jog galime atvirai išdėstyti savo poziciją ir, birželio mėnesį, kaip tolerancijos mėnesį, deklaruoti savo atvirumą ir pervadinti „Brooklyn Brothers“ į „Brooklyn Partners“, – sakė O. Bložienė.

Picerijos vadovė pridūrė, kad tai būdas deklaruoti įmonės vertybes ir parodyti, kad yra atviri kitoniškumui ir įvairovei.

„Mes, kaip įmonė, visą laiką deklaruojame savo vertybes ir esame atviri kitoniškumams ir įvairovei. Darbiname pabėgėlius, padedame įsidarbinti žmonėms su negalia. Prieš beveik du metus, kartu su kitomis įmonėmis, įsteigėme „Įvairovės chartiją“, kurios valdybos nare aš esu ir dabar.

Iš tikrųjų suprantame, kad šiuolaikinis verslas turi būti bendruomenės dalimi. Dabar, kai vyksta visos diskusijos ir debatai dėl partnerystės įstatymo, kai turbūt buvo daug lūkesčių ir nusivylimų po jo atmetimo, mes visgi manome, jog visuomenė po truputį turi keistis ir verslas turi būti tų pokyčių dalimi“, – sako O. Bložienė.

Nusiteikę sulaukti ir neigiamų komentarų

Įmonė ne tik visam mėnesiui pakeis pavadinimą – vaivorykšte nusispalvins ir picų dėžės, be to, keisis ir kai kurių picų pavadinimai.

„Didelė pica gali būti ne tik šeimyninė, tai gali būti partnerių, grupės, draugų pica. Nereikia užsiciklinti ties kažkokiais standartais. Visą birželio mėnesį būsime pakeitę pavadinimą ir savo picas vadinsime partnerystės picomis. Turbūt tai, kas vyksta dabar Lietuvoje yra tikrai karšta tema, tačiau bet kokiu atveju mes, kaip ir visas pasaulis, turime keistis ir būti atviri tiems kitoniškumams“, – sako ji.  

REKLAMA

Vis dėlto didelių diskusijų susilaukusi partnerystės tema vis dar kontraversiška. O. Bložienė neslepia, kad žino, jog bus ir neigiamų reakcijų.

„Įvertinome galimybę, kad neigiamų reakcijų tikrai bus, nes žiūrint į visas veiklas ir dalykus, kurie vyksta, tikrai panašu, kad to sulauksime, bet mes tikime, kad mūsų svečiai yra sąmoningi ir atviri. Be abejo, bus neigiamų komentarų, nuo jų tikrai nepabėgsi, bet manau, kad žmonės susirinks.

Jeigu mes visą laiką bijosime kažkokios negatyvios opinijos, pačiai visuomenei bus sunku keistis. Manau, kad didžioji dalis žmonių palaiko, supranta ir tiki, kad tolerancija visuomenėje yra labai svarbus ir reikalingas dalykas, o jos mums vis dar trūksta“, – sako picerijos vadovė.


Rašyti komentarą...
N
Nn
2021-06-11 15:04:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Normalūs žmonės neis į tokią piceriją
Atsakyti
-27

x
xxL
2021-06-11 15:04:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
TV3 jau seniai tapo pederastijos ruporu. nėra nei dienos kad paderastijos TV3 nepareklamuotų.
Atsakyti
-21

x
xxL
2021-06-11 14:58:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kas ta Nicholson ir kodėl jos nuomonė kam nors turėtų rūpėti?
Atsakyti
-19

SKAITYTI KOMENTARUS (86)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų