Rašyti komentarą...
Turbūt netinkamu žolių uzvalge
PAGARBA ONUTEI!!!MIRE RIATAS ZMOGUS!!IR TOKIU GAILA VIS MAZIAU LIEKA LIETUVOJ!!!CIVILIZACIJA IR GLOBOLIZACIJA GREITAI ISLIGINS IR SUNAIKINS LIETUVISKA ETNOSA IR TAUTIBE!!!
Didelė užuojauta seimai ji mane mokino vaiksciojom rinkom žolynus Verkių gaila labai tegu jai lengva žemele.
Kaip gaila, bet amžino nieko nėra. Pažinojau Šimkunaite. Šios abi moterys gelbėjo žmonių gyvybes. Jos gyveno dėl kitų. Užjaučiu artimuosius.
Aš jai , kaip ir daugelis, dėkinga už parinktas žoleles gydymui. Ji niekad nieko nepatardavo šiaip sau- sakė: pasakyk mediko diagnozę,o tada aš tau parinksiu...Jos dėka eilę metų neturėjau problemų su sveikata. Nuoširdus Jai ačiū. Lai būna lengvas Jos kelias į amžinybę, o artimiesiems- dukrai Irutei ir anūkui Povilui- nuoširdi atjauta.
O kas jums sake, kad i dangiskojo Dievo namus iskeliavo? Jus nusprendet?
@As Duok Dieve, kad butu ten iskeliavus, bet ne jums, redakcijai, ar zurnalistams skirstit vietas, kas kur paklius po mirties.
Dazniausiai zmones visa gyvenima nei priima Dieva, nei Jo iesko ir net nesilaiko Jo Isakymu, o pragyvena, kaip sau nori, po to svajoja, kad pas Dieva paklius.
@As Esi iš prigimties be varžto? Ar pametei begyvendamas? Neturi ką normalaus parašyti,tai nerašyk nieko.Degradas.
@As . Tai gal visos davatkos tiesiai pas Dievą nukeliaus? O kur pasakyta, kad bet kuris žmogus negali svajoti, pageidautina ar pasirinkti kitokį Dievo gerbiamo būdą, negu tamsta? Juk visi Zmones, kokią religiją beispazintų, sakoma, yra Dievo vaikai. Svarbu, kad būtų dori žmonės, sąžiningi. Nežinau, kiek tai svarbu Dievui, bet tai svarbu žmonėms.
Į viršų