Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nuo kada pelkinė vingiorykštė auga pakelėse? Skaitai straipsnį ir galvoji, koks robotas vertė ir iš kokios kalbos? Kas čia per kraujažolės pakramtymas ir dėjimas ant žaizdos? Seilėse yra pakankamai įvairių bakterijų. Įdomu, kokią infekciją gautų, paklausę abejotinų patarimų ir pasinaudoję jais?
@Jonė W.Tikrai auga ir pakelėse kur drėgniau!
...h grybai,samanos,dichlofosas ir k.ch.medziagos pades...
Vaistažolės- Gamtos dovana žmogui, bet žmogus negali jomis naudoti, jeigu nežino kaip ir kada. Nuo seno jonažole-vaistas nuo visų,taip galvodavau ir aš,bet vienąkart nuo jos labai nukentėjau,karstą vasaros dieną išgėrusi jonažolių arbatos. Nesauletą vasaros dieną pasirenku jonazolių ir dabar, bet arbatos išgeriu tik šaltomis rudens ar žiemos dienomis. Padeda.
@D! Reikėtų atsargiau su žolelėmis. Gal nekalta būtų tik ramunėlė. Dar naudinga medetka. O šiaip gydomosios žolelės apsunkina kepenų ir inkstų veiklą. Duokite ramiai dirbti savo organams, nesukeldami papildomo streso. Saikingai ir teisingai maitinkitės ir nebereikės ieškoti neužtarnautų stebuklų

@Sūduvietis Taip. Jūs teisus. Gydantis vaistazolemis reikalingos žinios, bet man jos reikalingos kaip oras, kaip tyras šaltinio vanduo, be jų man būtu sunku. Vien jų rinkimas man yra labai gera ir gražu.
samanes isvirk su tom zolem-nupirksim
sakyciau atsargiai gydyti tomis zolelemis juk ne vsiem gal tinka
Šaunuolis, kad su fotkėm apašymas. O tai vietoj “aspirinžolės” galima netyčia ir kokio sasnovskio pasiskinti….
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų