Rašyti komentarą...
Kad man atrodo labiau skiepa gave zmones agresivesni
Kaip nesuvokiat , kad tokios rašliavos tik žmonėms supriešinti.Kažin ar taip ištikrųjų buvo ...Drįstu abejoti....
Man tai kyla klausimų dėl skiepų dozavimo.
... Dozė vienoda visoms amžiaus grupėms ir visiems svoriams. Tai kaip šitai suprasti..
Visiems triušiukams vienodai.
.
Lygiai tokia pat situacioja ir su nesiskiepijusiais ir tai ne tik draugės, tai viešai per medijas teigiama, kad nesiskiepija tik žemo intelekto, dvi klases baigę, beraščiai asocialai. Tai daug pasako apie vertintoją ir nesiūlyčiau lieti emocijų straipsniuose, nes gausit dar daugiau "puikių" vertinimų :) Tiesiog vyksta visuomenės priešinimas aukščiausiu lygiu...
Apie laisva sprendima... hmm juokinga bet vaikeli tu visiskai neteisi ! Didzioji dalis besiskiepijanciu skiepinasi nes bijo prarasti darba ar socialines garantijas , kiti neturi YouTube turbut ar yra televizijos vergai ir isitikine kad skiepas yra gerai. O dar kiti net nezino kaip ir tu kad toki skiepai pasaulyje naudojami pirma karta nera pateisinti net pasaulio sveikatos ministerijos kaip vaistas ir kad juos galima naudoti tik pandemijos atveju !
Man atrodo tai ne ju sprendimai .o valdzios vertimas skiepytis
Autore, pasiskaitykite es sutartis vakcinu pirkimo, pasidomekite zmogaus kuno imuno sistemos galimybemis paciam apsiginti nuo viruso. Jei jus skiepijates eksperimentiniais reikalais- jusu pasirinkimas- bet bent nesigirkite tuo- nes man pvz nusispjaut ar jus skiepyta ar ne ir internete nenoreciau pamatyti tokios info. Jei as neskelbiu tokio briedo- kodel tureciau ji skaityti? M? Kad man skelbti dabar- kad va vakar parme krauja ir jame jokios ligos nera isvis? Ir kam tai rupes?
Smegenėlių skiedimui skirtas rašinėlis...
Bent pasiskiepijus,as nemirsiu nuo tos covid-19 nesamones... kaip ir visi skiepai, yra sukurti tam... skiepai yra sukurti igaut imunineta, nesvarbu, ar cia Covid-19 ar dar kas butu... nesuprantu,kodel cia rekauja visi ... virusas siaucia, vakcina yra, ko nesiskiepyt... apsaugot save...
@As *imuniteta, grammar mistake
@As Vakcinos nėra jei ji nepatvirtinta
@As Taip tikrai greiciausiai tu nesusirksi kovidu , bet vaikeli kaip manai ar liksi vaisinga ar tavo imunine sistema nebus sugadinta kitu ligu atveju ar tu nepatapsi priklausoma nuo skiepu kuriu reikes ir reikes 12 ; 3; ;4 ir daugiau... kada tau prasides abejones kai numir daugiau zmoniu ar mirstantis nukris tau ant galvos ?!
@As Ar suprantate kad tai bandomoji vakcina iki 2023 m.
Vakcinomis (ir dar nepakankamai ištirtomis) viruso nesuvaldysi. Virusas mutuoja greičiau nei sukuriamos vakcinos. Galima skiepytis vėl ir vėl (kraunant vakcinų gamintojams milijardinius pelnus), bet nuo viruso nepabėgsi, nors ir suvakcinavus visus šalies žmones. Susirgti bei platinti virusą gali tiek nevakcinuoti tiek vakcinuoti. Žinoma, saugotis patartina.
Tokią info internete pateikia ne vienas profesorius infektologas.
Į viršų