Rašyti komentarą...
Papraščiausias bajeris žiūri kiek užkibs nes tie jo pateikti duomenys juokingi ir visiškai į lankas. Manau tai jo noras pasijuokti iš kvailų vištų
Tai čia toks iš raudonės jis jurbarko raj žinomas
Čia tik,, bajeris,, Aš taip manau
ir ka? visos puole mokintis eilerasciu ????
Jei gavote žinutę iš nepažįstamo vyro per „Facebook“, yra keli dalykai, kuriuos galite padaryti:

Ignoruokite žinutę: Jei žinutė jums atrodo įtartina arba nepatogi, geriausia būtų tiesiog ją ignoruoti ir neatsakyti. Tai paprastai yra saugiausias variantas.

Patikrinkite žinutės siuntėjo profilį: Jei norite sužinoti daugiau apie siuntėją, galite patikrinti jo „Facebook“ profilį. Galbūt jis yra draugas, kurio tiesiog nesiminate arba nežinote jo pavardės. Tačiau jei siuntėjas neturi profilio nuotraukos, ar jame nėra jokių asmeninių duomenų, gali būti įtartinas.

Patikrinkite, ar jis jus žino: Kai kurie žmonės gali rašyti žinutes žmonėms, kuriuos jie žino arba matė kažkurioje viešoje vietoje. Jei žinutėje paminėta kokia nors vieta, kurioje buvote, arba vardas, kurio nepaminate, tai gali būti pasiteisinimas, kodėl siuntėjas susisiekia su jumis. Tačiau nepamirškite, kad tai gali būti ir tiesiog manipuliacija.

Neatskleiskite asmeninės informacijos: Nepriklausomai nuo to, kaip pasirinksite elgtis, svarbu neatskleisti savo asmeninės informacijos, tokių kaip telefono numeris, adresas ar asmens kodas.
@Psichologas Dalius Taigi tu tas maniakas ir esi. Įspėji moteris, kad pasijustų su tavim saugios, o paskui jas ir nuskriaudi, už tai, kad nesilaikė saugumo taisyklių. Šita keista žinutė ir žemiau esanti - tavo rašytos. Tu esi tas rusas, nes darai rusams būdingas kalbos klaidas. Dėl solidumo pasivadinai psichologu.
Jei norite moterys turėti problemų, o gal net ir iškeliauti į aną pasaulį, tai tikrai pats tas. Šiandiena labai daug yra vyrų, kurie ieško turtingų ir naivių moteriškių iš kurių galėtų praturtėti ar išpildyti kitas savo slaptas svajones. Tokių ir dar su kriminaline praeitimi nenori jokia moteris, tad tenka ieškoti ir per FaceBook internetine svetaine, dažnai prisidengiant kažkieno pasiskolintomis nuotraukomis ir išgalvotais asmens duomenimis. Tad jei jau tokios patiklios tai tokie jaunikiai tikrai jūsų. Matau daugelį moterų ir labai aiškiai matosi, kad kuo jaunesnės, tuo yra patrauklesnės. Suprantame visi, kad amžius nėra mūsų draugas, tačiau mes negalime nieko pakeisti. Su amžiumi moterys daugumoje šiek tiek save apsileidžia, šiek tiek suveikia ir biologiniai veiksniai, kažkiek turi įtakos prigimtis ir taip praranda savo patrauklumą. Tad mano patarimas branginkite savo vyrus ir nebereikės ieškoti pažinčių internete. O jei jau taip įvyko, kad likote vienos, tai manau tikrai yra begalės vienišų ir tvarkingų, bei padorių laisvų vyrų. Net ir pačios galite bandyti internete pasiieškoti pažinčių, nes jei matote, kad jus vyras domina ir yra laisvas, tai teisės lygios visų, o ko gi nepabandžius prakalbinti. Juk tikrai nemanau, kad kas nors pasmerks už tokį elgesį ir tai bus malonu laisvam vyriui gauti dėmesį iš moterų ir galbūt vėl sukurti šeimą. Vardant šventų tikslų visos priemonės yra geros ir nėra smertinos. Tad moterys parodykite ir jūs savo iniciatyvą ir nebereikės užkibti už tokių pasiūlymų, ir nebe reikės būti vienišoms.
Pateikia save kaip svajonių jaunikį, o iš tikrųjų panikoj, neturi kur gyventi, gal slapstosi, ieško kvailės, kuri "prigolubit".
ai,eiline balabaika
Svajonių zekas iš Mazzkvos
Svajonių zekas iš Mazzkvos
20 metų praleidau Rusijoje, turiu du suaugusius vaikus (gyvena Maskvoje), alkoholį vartoju, teistas, kalėjęs, nereligingas, netaupus,paniškai nemėgstu eilių parduotuvėse, vairuoju netvarkingai.
Na, svajonių vyras, ne kitaip.
Sekite kriminalines suvestines, bus naujienų.
cia daznai buna sukciu kabinimo makaronai... paskui praso pinigu tipo igyja pasitikejima praso pagalbos ..cia slepiasi istikruju afrikos pilieciai... prisidengia vyrais is rusijos ukrainos ar europos..

Skaitomiausios naujienos
Į viršų