Rašyti komentarą...
Magnio B6 trūkumą,pageriam,atsipalaiduoja raiščiai,druskos kompresai,sausi mirkyti labai gerai,mažinam krūvius,ko lėkti,kaip pamišus,organizmas nori poilsio,vat ir guldo tokiu būdu....
Issigydiziau plisusius meniskus abejų kojų pats....kada stringa negalima per prievarta tiesinti koja....reikia abejų rankų pagalbą tupant spausti kelią iš šonų kad atstatyti į savo vietą....tokiu būdu ir sugyjo...
Kryptelėjau kelieną į priešingą pusę, negalėjau normaliai vaikščioti mėnesį, dariau nuotrauką...nieko nepamatė. Tryniau, tepiau, masažavau - tam kartui praeidavo, bet jau praėjus 10-mt metų, tas kelis yra probleminis, kažkoks nestabilus, traška, už kažko kliūna, gelia. Man atrodo, kad galėjo būti plyšęs meniskas, gydytojai to nepastebėjo, sugijo taip, kaip sugijo.
Jeigu traumatologas nesupranta , kas yra keliui , tai tesiunčia į rentgeną ! Geri traumatologai išeina iš poliklinikų , kur gali dirbti už dvigubą atlygį !
@Lietuvė Lietuve, Lietuvei. Nepasiduokit agitacijai, ka armonaite sake ir kas daroma visame pasaulyje - panaikint visas valstybines ligonines, kas dabar ir daroma.... Galvokit..
Į viršų