Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
LABAI STIPRI IR JEI VILTI TURI
Manęs nestebina žmonės nei su cerebriniu paralyžiumi, nei su kitokiom ligom. Nuo pirmos klasės mokėmės su klasioke, kuri turėjo cerebrinį paralyžių, pripratom kaip ji eina, pripratom, kad kažkas turi prilaikyti, kitas portfelį panešti. Mums buvo įprasta kasdien matyti, bendrauti su kitaip judančiu žmogučiu. Po to teko dirbti kur laikas nuo laiko atsirasdavo tokių vaikų. Visi vaikai priprato, suaugę taip pat. Tik patiems vaikams būdavo sunku, nes visada priklausydavo nuo kitų, todėl tvirtai sakau, jei valdžia sugalvojo integruoti tokius vaikus į ugdymo įstaigas, jiems privalo būti padėjėjas.
Kokia graži mergina!
Nesuprantu. Ji viena tokia - neissivysciusi ar kazkuo nusipelniusi valstybei ???
Ziurekit kiek pensininku , kurie visa gyvenima mokejo mokescius , klojo kelius , state namus , o dabar an skurdo ribos.
Rado apie ka rasinet. Nesamoniu nesamone.
Maza idijotu ?? Ieskot toli nereikia. Isejei gatven - desimt minuciu ir turi personaza.
Tikrai graži ir protinga, figūrytė daili. Energijos ir sumanumo netrūksta. Gyvenimas grazus, pati jaunystė. Sėkmės ir pirmyn. Dažnai neįgalieji pasiekia kur kas daugiau nei išpuoselėti sveikieji gražuoliukai. Uztat, kad Likimas juos būna išmokęs atkaklumo ir tikslo siekimo.
Stiprybes Jums.
Aš tai esu visiškas išsigimėlis hidrocefalistas, monstras. Didžiagalvis kudikystėje pūtėsi galva nuo vandens. O dabar esu kaip frankenšteinas. Iki šiol neturėjau merginos ir nebus.
Aš tai esu visiškas išsigimėlis hidrocef
Aš tai esu visiškas išsigimėlis hidrocef
Baisuoklis ligonis
Žmogus neįgalus gali būti tėčiu ir mama bet kada, o atžala sveiką arba atvirkščiai. Jie tuti turėtį mėgiamą darbą , neštį naudą, pateiktį pagamintą kokybišką produktą, o žmonės šiais laikais mato jo negalią, bet bendraują kaip sveiku. Cerebrinį paralyžių turintis jo pusiausvyrą bei koordinaciją pažeistą del įvykusio insulto tai yra galvos centrinė nervų sistemą, kūnas susuktas taip lyg būtų suvyniotas buvęs kokioje patalpoje šaltoje metai ir daugiau ji nepagydoma, šie žmonės vienišiai nekalbus , nes insulto metu ištinka amas - kgarso praradimas, laikui bėgant atsistato .
Tai manau tie kurie ziury tai jie proto invslidai
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų