Rašyti komentarą...
O kiek dar nepranešė apie šalutinius poveikius !
O kiek dar nepranešė apie šalutinius poveikius !
Jei pasiskiepijai ir vėliau sušlubuos sveikata, niekas nepasakys, kad tai skiepų pasekmė. Bet jeigu nepasiskiepysi, susirgsi kokia nors liga, kurios eiga busi sunki, o koronos testas - teigiamas, bus aišku, kad kaltas nesiskiepijimas.
''Bet tai yra labai sunkiai įrodomi ir paneigiami reiškiniai“--PRASAU PAMINETI, O KURIE REISKINIAI YRA IRODOMI LENGVAI???isskyrus rankos skausma ir temp. pakilima???
Tai vis dar netapo aišku kad nemokamas sūris tik pelėkautuose!
Po pirmo galima sakyti nieko po antro ir trečio viena naktis kaip prieš gripą kaulus lengvai palaužė jaučiau probleminės vietose lengvą skausmą. Smulkmena prieš skiepo naudą. Modernaus skiepijami.
Po kelių metu visi skiepytieji opradėsim mirti, ir visai nesvarbus amžius ar tau 25 ar 50 ar 80. Net ir užsienio spaudoje rašoma, kad visi netrukus mirs
@Saule Jeigu pagal tave, Saule, po skiepo visi išmirs tai liks tik begemotai, kurių intelektas žemas ir jie patys save sunaikins.
@Saule Kaip liūdną, jau visi mirė. Net ir tie kirie plokščia Žeme tikėjo.
Labai liūdną.
Labiausiai neigiama šalutinė reakcija yra faizerio bandymas ją prakišti bet kokia kaina. Tačiau aš manau, kad Džokovičiaus atvejis pasitarnavo ne didesniam norui skiepytis, o tai, kad su skiepais kažkas ne taip, jeigu tokie dalykai dedasi. Pirmoji pasaulio raketė šį kartą sudavė stiprų smūgį skiepų mylėtojams ir reklamai.
@neabejoju Po trečio skiepo pazystamai net bugnelis truko ausies, o iš darbo viena net su parlyzavo nei rankų valdė, nei kojų ir vienai ir kitai atsakymas vienas organizmas kovojo o bliotenis tai juokingas 2 dienos į darbą repliok kaip išmanai kaip šaunu niekas neatsako melagiai
@neabejoju Ar bent pasidomėjai kiek ,, raketė" yra baigęs klasių, koks jo išsilavinimas. Man rodos atitinka tavo išsilavinimą tai matosi iš komentaro.
@neabejoju Labiausias negiamas šalutis pveikis, kad pradėjau plokščia Žeme tikėti. Iki šiol netikėjau.
keliu metu pasimatys, kaip buvo sugadinta musu sveikata
@po Jau matosi. Plokščia Žeme tikim.
Į viršų