Rašyti komentarą...
tai ir reikia rašyti, kad būklė labai gera , o ne nauji be etikečių. Kažkaip šitas 90 proc pardavėjų nedaeina. Aš neperku dėvėtų, is lenkaitės parsisiunčiau " naujus be etikečių" , tai į tokius nušlemštus net nebandžiau kojos kišti, grąžinau, gerai, kad yra mokėjimas per programėlę. Aba siunčia " naujus " rūbus net nepraskalbę, tiesiai iš dėvėtų parduotuvės
@Ari Rasai 'gera' bukle ir viskas, optimistiskai ;) niekada nerasai nauji ir ramu
Jau net teisininkai Lietuvoj perka padėvėtus batus,šakės Lietuvai
Per amžius nerūpi tas vienaragis blusturgis - viską sunešioju iki aboliutaus sudėvėjimo.
Taip ši platforma dar reikalauja paso foto jei nori išsigrininti pinigeli iš platformos. Kabliukas žuvytems. Pardavimų nera iš viso del to žmones sukciauja. Svarbu grazus paveiksliukas ir mokėk parduoti svajonę, o preke nesvarbi po pavedimo...
Kažkada ir aš susigundžiau reklama ir užsiregistravau Vinted platformoje. Kai pamačiau kuo ten prekiaujama nusprendžiau, kad turguje skuduryne gražesnius parduoda. Rubai, indai, batai rankinės, papuošalai - visiškas šlamštas .Geriau pasikuisti bagažinių turguje. Perki su garantija - netiko, psimatavus namie, gali atnešti ir už pristatymą ar grąžinimą mokėt nereikia.
Visi abaldujai ir dunduliai ieško prekiu platformuose , todėl ir gauna šuduka ant pagaliuko , vienintelis prekybos [ir sažinės] rojus Gariunai .
Jėzus kokia beraštė pardavėja. O šiaip negražu tokius šudus parduoti ir dar už 20 eurų.
Užkibo moteris ant reklamos kabliuko...?
Internetu nepasitvirtina ,nes ką matai ir faktiškai gauni,skirtumas gali būti didelis.Pvz pirkau baldus iš Baldai1.Tiek turėjau bėdos,bet vistiek ne viską sugebėjau atgal grąžinti,nors grąžinimo terminas,kaip jie reklamuoja, visi metai.Stalas neatitiko jau padarytų ertmių,kitur gręžti negali,fotelis gražus,bet be jokio paminkštinimo,tiesiog lentos,komoda be šonų-detalių laukiau 3 savaites.rašomasis stalas be įrangos stalčiukams...Tiesiog perpardavimo nevykusi agentūra...
@ir man buvo oho, kap jie sugeba milijoną Ukrainai pervesti, tokį šūdą pardavinėdami
Nueiname į parduotuvę, pasimatuojame batus. Pasidaro aišku ko konkrečiai reikia. Tuomet tuos pačius batus, tik pigiau, nusiperkame internetu. Kai taip pirmoke, tai dar nei karto nenusivylėme.
Problema būna tik kai negali pasimatuoti prieš tai parduotuvėje. Tuomet būna, kad dydis neatitinka. Tačiau, taip perkame labai retai. Visad stengiamės pasimatuoti prieš perkant parduotuvėje.

Tokią pirkimo sistemą išmokome PLANDEMIJOS metu. O šis straipsnis matomai dėl to, kad daug kas pradėjo taip daryti ir vietiniai verslinykai pradėjo verkti. Tik nesuprantu kodėl, nes na PLANDEMIJOS metu pirkėjų nereikėjo, tai ir toliau verskitės be jų.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų