• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Štai ką žada žvaigždės:

Avinas

Energija trykš per kraštus – puikus metas veikti, veikti ir dar kartą veikti. Vis dėlto, tikėtina, kad geriausiai seksis tie darbai ir sumanymai, kurie buvo pradėti kiek anksčiau. Tikėtina, kad bus nedidelių, tačiau naudą nešančių piniginių reikalų. Nepaisant viso veiklumo, bus laiko ir susitikti, maloniai pabendrauti su draugais.

Jautis

Būsite energingi, veiklūs, labai greitai ir apsukriai tvarkysite visokius reikalus, kurių gali būti nemažai. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, jos perdavimu, skaičiavimu ir panašiais dalykais. Atrodo, ir piniginiai reikalai atrodys visai neblogai, galima tikėtis apčiuopiamos naudos.

Dvyniai

Būsite lengvai atsipalaidavę, lengvai jausmingi ir linkę lengvai bei žaismingai pasimėgauti gyvenimo malonumais bei dovanomis. Bus lengva kurti smagius, mielus dalykus, sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba. Tikėtina, kad ir asmeninis gyvenimas, asmeniniai jausmai irgi atrodys puikiai.

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys

Būsite energingi, linkę veikti ryžtingai, bet darysite tai apdairiai ir atsargiai. Gerai seksis tie darbai ir ta veikla, kurios imsitės ar kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai. Energijos perteklius labai pravers – darbe darbų gali būti išties nemažai. Puikiai seksis sportuojantiems.

REKLAMA

Liūtas

Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, visokių reikalų gali būti darbe, profesijos srityje. Čia ir reikės, ir pavyks veikti greitai ir elgtis apsukriai. Puikus laikas tiems, kurių profesinė veikla susijusi su žiniomis, informacija. Geras laikas ir kelionėms arba su užsieniu susijusiai veiklai.

Mergelė

Savijauta bus puiki, darbų, reikalų kol kas nedaug – liks laiko ir su draugais susitikti, ir aplink apsidairyti. Darbe, profesijos srityje gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų, komforto kūrimu, pramoginiais renginiais ir pan. Seksis veikla, susijusi su kelionėmis ir užsieniu.

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės

Atrodo, teks padirbėti – aplinkybės gali versti skubėti, elgtis drąsiai, bet jums pavyks viską daryti greitai ir apdairiai. Palankus metas rūpintis juridiniais, teisiniais reikalais, siekti teisingumo. Nuo visų rūpesčių būtų galima sprukti į smagią kelionę – pavyktų ir puikiai pailsėti, ir pasisemti malonių įspūdžių.

Skorpionas

Darbe darbų ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka. Tačiau gali būti nemažai nedidelių gana svarbių darbų, reikalų, kuriuos reikės tvarkyti kantriai ir nuosekliai. Palankus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais, gali būti svarbių susitikimų bei pokalbių, kurie virs puikiais dalykiniais ryšiais su svarbiais jums žmonėmis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Pramogų tikrai nestigs, jos gali būti išties smagios ir įspūdingos, sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba. Taip pat dabar yra geras laikas domėtis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Maloniai nustebinti gali ryšys su kai kuriais žmonėmis – juos puoselėti metas labai geras.

Ožiaragis

Tikėtina, kad nemažai laiko, dėmesio ir pastangų paprašys namai, šeimos reikalai – dabar čia galima sukurti kažką išties įspūdingo. Taip pat dabar gali būti nemažai smagių, malonių pramogų ir asmeninės kūrybos. Palankus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Santykiai su kai kuriais asmenimis gali būti ganėtinai įtempti.

REKLAMA

Vandenis

Bus daug visko. Daug bendravimo, judėjimo ir kaip pasekmė – svarbių, reikšmingų susitikimų, kontaktų. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija. Reikalų, kuriuos reikės aptarti, bus namie, už namų ribų bus nemažai smagių, malonių pramogų ir kūrybos.

Žuvys

Šią savaitę gali būti nemažai piniginių reikalų, tikėtina svarbių ir naudą nešančių. Taip pat dabar bus nemažai susitikimų, pokalbių, pirmiausia dalykinių – tikėtinos naudingos ir svarbios žinios. Puikus metas stengtis, kad namie būtų dar gražiau ir dar jaukiau. Patiks sportinio stiliaus pramogos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų