Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Sužinokite, kas laukia jūsų.

Avinas. Būsite energingi, veiklūs ir linkę kovoti su bet kokia neteisybe, kokią tik išvysite. Darbe gali būti nemažai visokios veiklos, bet vargu ar ji bus svarbesnė nei įprasta. Pasikalbėti, pabendrauti su artimais draugais norėsis, tačiau ne visuomet pavyks. 

Jautis. Vidinė būsena bus tokia, kad niekur skubėti ar veržtis nesinorės. Kita vertus, darbe gali būti nedidelių darbų, reikalų kuriuos reikia sutvarkyti, bet kurie klostysis nebūtinai sklandžiai. Iš tiesų dabar puikus laikas aiškintis nesklandumų ir trūkumų priežastis – kad vėliau viskas būtų taip, kaip turi būti. 

Dvyniai. Vidinė būsena gali būti šiek tiek nepastovi, bet pamažu rims. Darbe darbų ne per daugiausia, namie – įprastos aplinkybės, tad galima leisti sau dažniau atsipūsti užsiimti širdžiai mielais užsiėmimais ir kaupti jėgas ateičiai – netrukus prireiks. Geras laikas domėtis būsimomis kelionėmis. 

REKLAMA

Vėžys. Panašiai kaip ir iki šiol, daug kas priklausys nuo jūsų aplinkos – nuo kito, greičiausiai artimo asmens, arba nuo išorinių aplinkybių. Ta ana pusė vis dar stengsis įtraukti į savo veiklą, vadovaus bendrai krypčiai. Patogiausia dabar bus prisitaikyti. Beje, kai kada tai bus netgi smagu. 

Liūtas. Būsite nusiteikę dirbti – nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, visokių įsipareigojimų vykdymo tikrai nestigs ir reikės imtis visko iš eilės. Neblogas metas aiškintis kas ir kaip su sveikata. Galimi gana svarbūs susitikimai ir pokalbiai, kol kas labiau žvalgybiniai. 

Mergelė. Apskritai, laikas ganėtinai smagus – nestigs progų smagiai pasilinksminti, parodyti savo kūrybiškumą. Žinoma, kasdieniai reikalai irgi neliks pamiršti, gal dažniau neskubant ir pasiaiškinant kaip viskas turi būti. Geras metas aktyviai rūpintis šeimos, namų, būsto reikalais. 

Svarstyklės. Turbūt daugiausia dėmesio ir pastangų sulauks namų, šeimos reikalai, darbai susiję su neklnojamuoju turtu, bet smarkiai stengtis priežasčių nebus. Džiugins nedidelės, tačiau smagios progos pasilinksminti, pašmaikštauti. Patiks judėti greitai. 

REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas. Būsite energingi, veiklūs, linkę pasigrumti dėl teisingesnio pasaulio. Atrodo, ir piniginiai reikalai atrodys neblogai – greiti, ryžtingi veiksmai dabar yra kelias į sėkmę. Taip pat šią savaitę bus nemažai susitikimų, bendravimo, taip pat šiek tiek veiklos namie, galbūt šeimos reikalų. 

Šaulys. Būsite energingi, veiklūs, puikios sportinės formos, linkę pakovoti dėl teisingo reikalo. Atrodo, ir piniginiai reikalai atrodys neblogai, bent jau kai kurie. Į kitus patogu pasigilinti. Taip pat šią savaitę bus nemažai susitikimų, pokalbių, dažniausiai dalykinėmis temomis. 

Ožiaragis. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, kūrybingi, todėl su kasdieniais darbais ir reikalais susitvarkysite lengvai ir žaismingai. Piniginiai reikalai klostysis lyg ir neblogai, bet čia svarbus tas „lyg ir“. Iš tiesų laikas palankesnis pagalvoti, pasigilinti, o nuspręsti vėliau. 

Vandenis. Bus nedidelių, tačiau gana svarbių dalykinių reikalų. Ne visi jie klostysis taip sklandžiai kaip norėtųsi, bet laikas palankus gilintis į priežastis, kodėl viskas yra taip, kaip yra, o laikas drąsiai žengti pirmyn ateis kiek vėliau. Apdairumo prireiks renkantis pramogas. 

Žuvys. Darbe gali būti nemažai darbų, kuriuos reikės atlikti greitai ir tiksliai. Ši aplinkybė gali versti šiek tiek įsitempti, erzins, bet galiausiai teks viską priimti taip kaip yra. Neblogas metas apsvarstyti ateities planus su kolegomis, bet rimtasis bendras startas įvyks šiek tiek vėliau. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų