Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nesikekiant - užkniso tas jūsų š ... malimas . Kam tą mėšlą į viešumą ? " REKLAMA" ! Nepadės ! Haha
Šalin juos iš TV ir interneto
Šalin juos iš TV ir interneto
Bled bled,ar tikrai tie idijotai, kad nebesugeba išsiskirti be atviro visai Lietuvai reklamavimosi plovimo savo prišiktų triusikų.Ar jūs du durniai suprantate ką darote savo pačių vaikams? Protingi žmonės tyliai, ramiai savo santykius nutraukia, nekišdami pirmiausia būtent vaikų, paskui ir visos savo giminės, bei draugių ar draugų.Baikit vieną kartą puspročiai nelaimingi! Kodėl vaiko teisių instancijos neatima abiejų vaikų.Ta mergaitė jau didelė, kodėl motinai leidžiama tą vaiką visapusiškai žaloti?Kur socialiniai darbuotojai, ką veikia policija, kad niekas neapsaugo tų vaikų.Ar, kad bobelka turi kelis centus, tai skaitosi yra neliečiamybė ir nėra teisės iš jos paimti vaikus?Kas per tvarka, kas per įstatymai, kad tokiom yra leidžiama psichiškai žaloti, traumuoti mažamečius savo vaikus.Baikit skelbti apie jų nesutupėtų gyvenimo periperijas.Tiesiog su jais apšikote kasdien visą internetą.Nebėra jokių gražių ir mandagių išsireiškimų tų bukapročių atžvilgiu.Kiša ir kiša kasdien juos mums į akis, kaip kokias ,,įžybybes,"kad nepamirštų jų neadekvačių snukių ir vaidų.Koktu jau nuo jų, šlykščiau ir būti nebegali.
Nustebau išgirdusi TV laidoje
Nustebau išgirdusi TV laidoje
Na jei jau ponia mamytė sūnų namie vadina ne Laurynu, bet Luku pasak TV laidoje dalyvavusio Suodaičio.Ko gero jokie psichologai nepadės. Gali keisti vardą, bet sūnaus veiduko nepakeisti kaip sakoma,, iš akies trauktas tėvelis''Keista moteris. Prie ko čia tas vardas.
Antras sezonas, antra serija....
Jau jie abu įgriso iki gyvo kaulo su savo verkšlenimais.Tai vienas tai kitas.Juos abu į negyvenamą salą ištremti,tada bus ramu.
Ieskomas rezisierius, medziaga yra
Ieskomas rezisierius, medziaga yra
Siūlyčiau kokiam režisieriui statyti speaktakli, serijų daug butu, nereiketu daug galvot, o serialas išeitų neblogas tiems kam patinka pletkai DDD
gana žaist varykit gudrią porelę dirbt o ne straipsnių kurt,kiek gali voliot durnių,juk- stipri boba o užsiima parazitavimu ir gyvena iš sekėjų
Parašytų geriau kas ją dabar pitlinai. Ir kokio dydžio ragai pas sudaiti. Gal vaikas papuolė ipedofilu rankas.cia ne juokas.reiketu patikrinti sudaicio pakraipa. O kaip kitaip.ir kam grobti vaikus.cia nebe juokas. Lietuvoje jau ir pedofilų partija atsirado.sunku vaikams.okas juos apgins,jai jau ir Valdžia iskrypeliska
Tuoktasi cerkvėje. Abu stovėjo priešais Dievą. Nejaugi negalima susitarti civilizuotai dėl vaikų. Nesuprantu, kodėl sūnelis negali paatostogauti su tevu.Juk yra šiuolaikinės technologijos, visada galima susiskambinti, net ekrane pasirodyti, pasimojuoti. Pyktis yra naikinanti jėga. Reikėtų abiems pusėms vardan vaikų nuolankumo.
@Šiaip tai Tikra tiesa, kai skiriamasi,turbūt mažiausiai apie vaikus galvojama. Jiems kažko pritrūko vienas kitame.Supratimo, švelnumo? Užkietėjo širdys , nebegaili ir nebeatjaučia vienas kito. O gal užtai taip, kad kažkur jau šmėkščioja kitas,kita? Laikui bėgant išlenda visos ylos.Abiem reiktų palinkėti savęs verto.
Pasiilgo viešumo
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų