Rašyti komentarą...
Puikus ir labai šaunus gydytojas. Tikrai atsidavęs darbui.
Daugiau tokių žmonių, ir gyventi bus smagiau.
Super gydytojas, to linkiu visiems musu gydytojams. Aciu daktare
Alus, alus , alus... Visa svorio kilimo priezastis.
Pagarba gydytojams. Suprantama tikrai yra labai daug nuostabių gydytojų. O juk ir gydytoju tapti tikrai yra ilgas ir sunkus kelias. Tad gydytojas yra žmogaus pašaukimas ir vien dar profesija nevisuomet gali pagelbėti darbe. Žmogiškumas yra taip pat labai svarbus faktorius bendraujant su žmonėmis. Todėl gydytojus, kurie turi abi šias savybes reikia gerbti. Daugelis pacijantų nevisuomet gali atskleisti savo problemas, nevisuomet tiksliai ir aiškiai apibrėžia savo nusiskundimus, todėl gydytojui labai svarbu ir nuojauta. Daugelis gydytojų yra labai geri savo srities specialistai, tačiau jiems kartais sunkiai sekasi bendrauti su žmonėmis. Todėl juos mes linke smerkti. Tačiau praktika parodė, kad kartais medicininė kompetencija yra mažiau nsvarbi nei bendravimas. Kartai pacijantai labiau vertina gydytoją už tai, kaip jis sugeba bendrauti su žmonėmis. Manau, kad reikia gerbti visus medikus, nes mes einame pas juos prispausti bėdų. Ir jei medikas gali išklausyti ir padėti tai labai didelė padėka tokiam medikui. Ir nereikia lysti į medikų asmeninį gyvenimą, į jo išvaizda ar kitas mūsų pagalbai nereikšmingas sritis. Lietuviai labai linke vertinti išvaizda, tačiau reikia suprasti ne mediko išvaizda mus gydo, o jo kompetencijo. Ir koks kieno reikalas su kuo jis gyvena, kiek turi vaikų, kokia jo išvaizda. Šie dalykai yra jo pačio rekalas, bet ne pacijantų. Ir gal tikrai geriau neaptarinėkime kuo medikas serga, ir nepradėkime nustatinėti diagnozių medikui. Tai tikrai čia yra ne mūsų reikalas. Jei dabar esame gražūs, žavūs ir jauni, turintys nuostabias šeimas, tai nežinome kas mūsų laukia ateityje. Ir nevisados mes galime būti savo likimo kalviai. Ne visi esame patrauklūs, nevisi esame geidžiami, ne visi esame sekmingi, ne visi esame perspektyvūs, ne visiems pasiseka sukurti šeimas, ne visi galime turėti vaikų, ne visi galime būti liekni, ne visi esame sveiki. Tad daugeliui žmonių tikrai yra įvairių problemų ir nusiskundimų ir galbūt tirai turi ir svajonių ir troškimų, tačiau jos nesipildo. Ir manau nereikia smerkti jei žmogus yra kitoks, jei žmogui nesiseka. Juk mes ateidami į pasaulį nepasirenkame kokį kūną gausime, kokioje šeimoje gimsime, kokius gebėjimus turėsime, kokias galimybes mums tėvai galės suteikti, ka mes galėsime pasielti. Kartais net atrodo, kad mūsų likima kažkas iš aukščiau bando koreguoti ir mes lyg plauktume pasroviui. Todėl negalima iš kito tyčiotis, nes galime gauti atgal tai dar su kaupu.
Puikiai gydo kitus, o pats nutukęs kad baisu, gal dėl to ir bevaikis.
@Nemylintis savęs Na negalima rašyti nežinant kodėl auga svoris. Gal tai skydliaukės ligos ar cukraligė, kur su hormonais susijusios
@Kristina Nėra žodžių esate tik buitinio gyventojų aptarnavimo lygio, jei tokias replikas mėtote
@Kaimo Zuzana gydytojai rūpinasi savo sveikata? Deja, posakis "kriaučius nuplyšęs, šiaučius be batų” tinka ir gydytojams. Sirgdami jie rečiau kreipiasi pagalbos į kolegas ar pasinaudoja. Ir kažkada buvo straipsnis apie gydytoją, kurį nuo nuolatinio persidirbimo pristabdė tik vėžys.
skydliaukės ligos ar cukraligė,
skydliaukės ligos ar cukraligė,
@Kristina Tai yra PER DIDELIO SVORIO "draugės". Jos atsiranda kartu su antsoriu.
@Nemylintis savęs - gal paveldėjimas: tėvas ateizmo dėstytojas Medicinos institute irgi toks apvalutis buvo. Nors mama-dialektinio materializmo dėstytoja - liekna. Šiaip palyginus su kitais marksizmo dėstytojais jie padoriausi tubūt buvo...Ir vis tik tam klanui priklausė. Tai ir apdovanojimus gauna ...
Pagarba tokiems atsidavusiems savo darbui žmonėms. Žmonės iš didžiosios raidės. Ačiū kad esate.
@Jovile Aciu panelei Tavoraitei,uz puiku reklamini straipsniuka.Juk kitu gydytoju pas mus kaip ir nera,visi kiti kysininkai,storzieviai ir kavos gerejai:DDD.O jei dar pridetu,kad jis pries maskes ir PISpasius,neikainojamas daktaras.
Ar yra Vilniuje toks gydytojas?
@Pacientas Va kitam straipsnyj raso, kai kazkoks vilnietis medikas pragere lexusa ir teises.
@Pacientas Ne visi Kaune
Taip, reikia su žmonėmis kalbėti jų kalba, nekelti nosies "..., tai ir Susitiksime po Eglute savo Prezidentūrų kiemuos- kiemelio...,- spėju tame, kad Neužgestų Niekada...,- spėju, kad šiandien Prezidento Kiemelyje labai Sunkiai pusė Žvakių Užsidegs..., išsakyta politikoje Lietuvoje Privalomo Europoje..., pusiau žmogaus Visuomenės..., gautųsi Pusė Jahvės Dvasios Stalo ir kitus, kaip ir Paviešinta, - perauklėjant ir išraunant..., Šventai Saugomo Negalima taip Skelti...,- tai Lietuva Lenkija įžadų..., Vokietija Klinikų Garbingos Priežiūros žmogaus Doro Hosspiso kapitalo JAV- jų, Lietuvos ir Pasaulio Vienuolynų žmogaus maldų...Šventai Saugomo trečią tūkstantmetį...Europoje Sąjungos Jungo, šiandienoje Globos Šv.Silvestro...Nikodemo ir Simieono su Šventa Ona, Kūdikėlio Jiezaus Katalikų Dvasios "Kryžiaus Krikšto"...., šešta Diena, Jahvės litvakų Stalo diena Amžinai Saugomo
@Viačeslav Riabov Šaunūs žodžiai! Šaunus Jūs, jų autorius! Po visais jais mes
in corpore pasirašome. Kviečiame į mūsų bendruomenę!!!
@VPSC bendruomenė yra adresu vasaros5 ?
Pagarba gydytojui, tikrai ne mažai yra tokių atstumiančių savo arogancija, kas galvoji ko čia atėjau? Sėkmės gydytojui viliuosi, nenukentės nuo paleistų akmenukų ministerijai ir neteks priverstinai susigundžiau didesnia alga svetur, nors ne kartą teko susidurti su medikais JAV, tai ten malonus elgesys su pacientu yprasta.
@Dalia Suneliui Vermonte, skilo rieso kauliukas. Rentgenas, gipsas.... 3650 dolerių....... su šypsena:(((. Apie draudima nepradekite kalbeti, jei nesusidurete su USA medicina.
@Benas(Vermontas JAV) Meskit ta supuvusia Amerike ir gryzkit i Lietuva.
@Baisus brangininkai. Jus man ar velnioniskai USA daktaru sypsenu(sintetiniu,pro dolerines lupas)uzburtai p.DALIAI?
Esveikata sukurta buvusio konservatoriaus su su baltomis pirštinėmis,kuris lakstė su G.Lansbergiu prieš rinkimus,Jo taisymui išmesta daug milijonų, prie Verygos,matyt tam ir sukurta kad taisytojai pastoviai gautų daug pinigų,Akivaizdu ,kad ji ne tik stringa,bet i pacientui prisijungti,užsiregistruoti problema,nes regisruotis negali kai ji nesujungta su ligoninių sistemomis,Be to akivaizdu ir dėl ko eilės,nes kiek pinigų gaunama tiek ir gali priimti pacientų o Sveikatos ministerija specialiai suka uodegą ir pučia miglą.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų