Moteris rado būdą kovoti su skriaudikais: nepatikėsite, ko ji ėmėsi!

Yra begalė būdų, kaip elgtis su piktais ir amžinai nelaimingais komentatoriais, socialinėje erdvėje paliekančiais neapykantos kupinus komentarus. Kai kurie žmonės tokius asmenis ignoruoja arba užblokuoja jų anketas, o kiti atsako tuo pačiu.

9

Naujajame Džersyje, JAV gyvenanti Lexie Manion (22 m.) pasirinko kiek kitokį būdą. Po jos naujausia nuotrauka negražius komentarus palikusius internautus moteris nusprendė apdalinti komplimentais.

Mergina, paviešinusi dvi savo fotografijas, sulaukė nemalonių ir įžeidžiančių komentarų bei žinučių, kritikuojančių jos kūną ir svorį.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dėl apkūnumo kenčianti moteris stojo į kovą

Norėdama paneigti, jog apkūnios moterys patogiai jaučiasi tik dėvėdamos daug kūno atidengiančius drabužius, Lexie pasidalino nuotrauka, kurioje ji su peršviečiamais ir įprastais marškinėliais.

Kai mergina sulaukė neigiamų komentarų antplūdžio, ji savo anketą padarė privačia, užblokavo vadinamuosius trolius ir kiekvienam jų atsakė asmeniškai, tačiau jis vis tiek jautėsi įsiutusi tokiu jų poelgiu ir iš dalies bejėge kažką pakeisti, todėl nusprendė jiems parašyti atviras ir nuoširdžias bei komplimentų kupinas žinutes, giriančias jų šypsenas ar stilių.

„Nors neturėjau daug vilčių, tikėjau, jog žmonės bus priversti suvokti, kad negražiais žodžiais išvadino išties tikrą ir geraširdį žmogų, ir bus įkvėpti ateityje prieš nusprendžiant pasijuokti iš ko nors apie tai dukart pagalvoti“, - rašė ji.

Girti kitus buvo nelengva

Pasak merginos, iš tų, kuriuos nusprendė pagirti, ji sulaukė tik kelių atsakymų, tačiau jie nebebuvo tokie pilni neapykantos, kaip anksčiau.

„Tai man leido pasijausti, lyg turėčiau kokią nors įtaką pakeisti pasaulį, bet tuo pat metu padėjo vėl suprasti, kokia unikali aš pati esu“, - teigė Lexie.

Socialinių tinklų žvaigždė pridūrė, kad iš pradžių buvo sunku ryžtis duoti komplimentus ją įžeidusiems žmonėms, tačiau laikui bėgant viskas pasikeitė. Vienas įvykis Lexie privertė net nustebti.

„Parašiau žinutę vienai merginai. Pagyriau jos vardą, koks unikalus ir gražus jis yra. Ji atrašė taip pat mėgstanti manąjį. Man tai pasirodė įdomu, nes, manau, ta mergina nesuprato, jog aš tas pats žmogus, po kurio nuotrauka ji paliko komentarą.

REKLAMA

Tai tik įrodo, kaip stipriai socialiniai tinklai atjungia žmones“, - sakė Lexie. „Žmonės mano galintys daryti ir sakyti tai, ką nori, tačiau internete nei vienas asmuo nėra anonimas.

Tos merginos profilyje buvo parašytas pilnas jos vardas, įkelta daug jos veidą atvirai demonstruojančių nuotraukų. Manau, kad daugelis nesupranta apie tai, jog jų veiksmai internete gali sukelti pasekmes. Labai lengva kažką surinkti klaviatūroje ir išsiųsti. Šiais laikais tai prilygsta kalbėjimui su žmogumi akis į akį.“

Palaiko daug žmonių

Nėra vieno tinkamo ir gero būdo, kaip kovoti su interneto troliais, tačiau mokslininkai teigė, jog Lexie metodas yra išties naudingas abiems pusėms.

2010-aisiais metais atlikti tyrimai parodė, kad nedideli gerumo veiksmai daro įtaką žmogaus laimei. Tyrimo dalyviai buvo suskirstyti į 3 grupes. Viena jų kasdien turėjo atlikti po vieną nedidelį gerą darbą, kita grupė kasdien turėjo išbandyti kažką naujo, o trečiai grupei nebuvo duotos jokios instrukcijos. Žmonės iš pirmos ir antros grupių pajuto, jog yra gerokai laimingesni.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų