Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Briedas.
Kas yra? Boba kaip boba
nesąmonė straipsnis.Gėrė kasdien po taurę vyno ir pasiekė visišką dugną.Depardje kala po 14 butelių į dieną(buvo spaudoj) ir nieko,dugno dar nepasiekė.O kur italai prancūzai.Tie tikrai prie pietų išgeria po taurę o gal ir daugiau.Ir yra sveikesni už mus.
Būna akimirkų, kada alkoholis padeda. Bet tai ženklas, kad nusukai neteisingu keliu. Klaida ne tai, kad nusprendei apsvaigti, klaida kažkur anksčiau. Ir klaida nebenorėti grįžti į teisingą kelią. Tausokim save, mergaitės. Privalom perkopti pensinį amžių ir atsiimti sumokėtus mokesčius iš šitų parazitų.
čia nuotrauka moters kaip ji atrodo po vyno? kokio velnio aš jo negėriau? tai tiesiog skatina išgerti vyno. O jei rimtai- reto durnumo straipsnis, kurio net dorai neišvertė.
Ieskau moters
@Lukas
Aik pagal žuvies kvapą
@Rasi
Eik pagal šūdo kvapą.
Tai taip išeina, kad Italai, prancūzai, ispanai visi alkoholikai...
Eilinis supistas vertimas iš kažkokios svetimos kalbos.Tik skaitykit!
Pažinojau moteriškę , kuriai alkoholis tiesiog kvepėjo, pati ištinusi buvo , susivėlusi, komunikabili , draugiška, o sakau kodėl tu taip gėri, sako man kvepia negaliu sustoti, o pavalgyti neturėjo nei ką , nei už ką. Tai ir šelpdavau , kol nusibodo.
Žurnalistams aiškiai pritrūko temų .
Moteris kasdien išgerdavo vyno: parodė, kaip ji atrodo dabar