Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Mokytoja Irma, tavo išdėstytos mintys šiais laikais yra taip toli nuo realybės. Tokių šeimų kaip Jono šiais laikais LT yra labai mažas procentas. Nes daugelis netgi pagyvenusių žmonių sulaukia nemažai patyčių jeigu pasako kad neturi paskyros feisbuke ar kituose soc.tinkluose, nežino kas yra instagramas... Žinau ne vieną atvejį, kad jei vaikas pats dar nesugeba, tėvai patys sukuria savo, snarglio dorai nusivalyti nesugebančiam, vaikui sukuria feisbuke ar kituose soc.tinkluose paskyras, kad galėtų pasigirti prieš draugus gimines, kad jų vaikas labai aktyviai dalyvauja soc.tinkluose.
Auklėti draudžia įstatymas
Auklėti draudžia įstatymas
Kaip suprantu rašantys komentarus niekada negirdėjo apie garsųjų vaikų teisių apsaugos įstatymą. Pirmiausia susiraskit šį įstatymą, atidžiai perskaitykit ir tada suprasit, kad šiuolaikiniai tėvai NEGALI auklėti savo vaikų, nes šis įstatymas draudžia vaikus ruošti gyvenimui.
Pavargau ubagauti tėveliai būkite sąžiningi ir pridekite prie atlyginimo pinigų už vaikų mokslą. Aš tokios prabangos mokykloje neregėjau akyse kaip mokinaus.
Mokytojai streikuoja,nori atkreipti , į esamas problemas, dėmesį,bet deja Šimonyte užsiėmusi rinkimų kompanija.Gaila,kad pradėtume nuo darželio mokinti vaikus,kaip reikia teisingai suprasti gyvenimo esmę,mes pradedame visą tai aiškinti per kitą galą ir matuojame,koks kieno pinpalo ilgis ir tt.Atsimerkime žmonės , valdžia ir pradėkime galvoti galva,nes tikiu,kad joje dar likę smegenų
Teisi mokytoja.Beda ta, kad dauguma tėvų savo vaikų auklėjimą perkelia darželių, mokyklu pedagogams.
Vaiko asmenybė susiformuoja iki 3-jų metų amžiaus, todėl pirmoje klasėje gauname jau " gatavą produktą", todėl nereikia kaltinti mokyklos, mokytojų dėl moksleivių elgesio.
@Vaiko raidos etapai Motina turi teisę vaiką auginti iki 3 m namuose, tada vaikas eina į darželį. Idiote nelaimingas ar suvoki kiek negatyvo vaikas gauna darželyje, nes darželio auklėtojos mieliau užsiima pletkais, naršymu feisbuke, internete negu vaikų priežiūra.
Tokie vaikai, kaip mokinys Jonas yra isskirtiniai,, tokių vaikų yra labai mažai, dazniausiai po vieną moksleivį iš 25-30 vaikų klasėje, todėl jie yra kaip " baltos varnos", sulaukia pašaipų ir patycių iš bendraklasių, ypač iš vaikų, augančių " sunkiose" šeimose. Pasitaiko atvejų, kad šie vaikai dėl bendraamžių patyčių yra priversti keisti mokyklą, mokykla netenka padorių moksleivių, jie išeina mokytis į gimnazijas.
Pasirašau po kiekvienu mokytojos žodžiu.
Atkreipiau dėmesį į pasakymą,kad tėvai"be proto daug laiko praleidžia su vaikais".Geriau jie tą laiką praleistų su protu.
Miela mokytoja,labai gerai parašyta!Sveikatos ir kantrybės Jūsų pedagoginiame darbe!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų