Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Puse bonkos sauso raudono vyno ir jusu kraujagysles bus kaip beidrodis
O KAIP SU TUO DALYKU SENIAU NULEISDAVO KRAUJA.ISVALYDAVO.TAI TIKRAI GERAS METODAS.PADEDA.RIMTAI.SENOVES MED.NAUDODAVO.ANKČIAU VISKAS SUPER.ŠIAI DIENAI NET PAAIŠKINT NESUGEBA KAIP VISA TAI BUVO PADARYTA...
@KESANTAS Donoru reikia būt, nauda ir tau, ir ligoniui
Nesekite pasakų, kad geria alkoholį, rūko ir gyvena iki 90 metų, kiek pažinojau daugelis mirė nesulaukę 50 metų
Isgerti baltos geriausia (jokiu ten sidriuku ar kokteiliuku), tiesiog baltos. Kazkaip ten sucirkuliuoja tuos visus kresulius. Gal kazkiek dazniau eisit i WC, bet tai po.. vistiek einat visada.
Kartais užtenka prosenelių išgerto gurkšnio alaus, kad atsirastų mirtini kraujo krešuliai ir kitos madingos ligos, alkoholio pagimdytos, pvz.: vėžys, homoseksualizmas, pedofilija, impotencija...
Kas padarė skiepa nuo kovidolo siūlau pasitikrinti kraują, turėtų būti krešuliai pas visus
@Jonė Tikrai taip.Po dviejų skiepų susirgau policitemija- kraujo čiulpti gaminti pradėjo labai daug trombocitų, kas labai tirština kraują.Vis nupylinėja kraują..Rekomenduoja gerti daug vandens..Aspirinas..Aš nenorėjau skiepytis, bet darbe vadas pasakė, kad, jei mano valia būtų, tokias kaip tu iškart iš darbo išmesčiau.. Norėjau apsieiti be konfliktų..
Taisykite kalbą:

Pajutę !!!! nedelskite
@Dešimtokas VLKK'o Kalbos klaidų sąrašo panaikinimo 2019-aisiais įtaka seniai nutupė ant tv trys durnalistų...
Na,galbut tiesos yra. Nezinau kaip kitiems,bet man labiausiai iskyla klausimas-tai alkoholis ir rukymas. Jei kresa kraujas tai rukymas ir alkoholis kenkia. Jei nekresa kraujas,ir vel alkoholis ir rukymas kenkia. Bet kokia liga paimk visur sitie patys visose ligose,net jei jos priesingos viena kitai... Gal sakau atsirinkit kas tikrai kenkia kas ne? O tai vel bus kaip mano A.A. tevukas mire nuo plauciu vezio,nors gyvenime neruke ir negere... O zinau tokiu ir ne viena,kurie geria kiek pakelia,kieviena diena,ruko daugiau nei kaminas,ir jau ant 90m slenkskcio. Kazin cia stebuklas ar kaip? Kaip ir daugokoka tu stebuklu... Kuo sveikiau gyveni,tuo greiciau kanopas pakratai...
@hi Pvz., iš mano pažįstamų plaučių vėžiu mirė vienas rūkantis ir du nerūkantys...
@hi Karma dar irgi veikia ;)
Dulkis teisingai sakė, na.ui tie daktarai,vaistininkas geriau žino eheheeeee
@Xexe O slaugytojos pusantrų metų pasimokę jau žino viską daug geriau už 10 m atsimokiusius gydytojus, kurie tik kavutes begeria ir virkauja dėl užimtumo ;)
Tai vaistininkų kompetencija apie tai kalbėti?
@M Vaistininkai pirmiausia sutinka naujus vaistus,žino jų veikimą,dalyvauja instruktazuose,pagarba jiems,tenka maloniai bendrauti,netgi kitose negausi be recepto,kad ir paprasc.plecianciu,,tačiau einame pas gerietes,be issidirbinejimu.
@Taigi Aspirinas yra atgyvena dėl kraujo suskystinimo. Jis žalingas virškinimo organams, nes galima įsitaisyti žaizdą skrandyje ar dvylikapirštėje žarnoje. Verčiau tokiu atveju vartoti ,,Nataspin’’, kuris labai gerai ir greitai skystina kraują, kad net kraujas pasipila iš nosies, neatsakingai gydantis.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų