Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pagarbei jus užjaušiu Saulė dėi jūsų sūnaus Ernesto laibai užjaušiu i telaimina i Dievas aš nežinau ar is yra ar jau jo nebėra. bet aš manau kad ne ši liga ji susmugdė aš net netykiu tuom labai atsiprašau jūsų kad taip parašiau bet tikrai netykiu tuom Saulė i susmugdė pati medicina . Atleiskit man Saulė telaimina jus Dievas .
Sveiki! Koks bankas Lietuvoje. Nes pervedant iš užsienio reikalauja swift kodo. Gal mama galetu parasyti! Aciu!
Blogas mintys vyt i sali.Turedama laiko nueikit pasimelst namuose uzsidekit zvakele prasydama sunui visokeriopos palaimos.Mano yra toks atvejis tik liga kita.Nevaiksto,kalba nerisliai.Isgyvent sansu nedave.Bet kasdien buvau ir esu su juo jau pusantru metu mes gyvename.Sunkiom akimirkom dariau viska kas ka pasakydavo tai buvo MALDA.As tikejau,kad mano sunus iseiti negali.Tikejimo linkiu ir jums.Jis jaunas turi noreti iveikti visus sunkumus ir jam pavyks.Zinau koki skausma nesiojate sirdyje.Sunku yra mums mamoms tai matyti ir nezinai kaip issikapstyti.
Kokie mes esam kaikuriu atzvilgiu neismaneliai,nepraustaburniai,ir ziaurus,negi nebeliko gerum,nuosirdumo,jaunas zmogus Jam tik tikejimas ,suteiks vilties ,ir visu musu dievo palaimos,stiprybes,okartais ir stebuklelis ateina,o jis tikrai pas jus ateis,visada turekite ji su savii.stiprybes jums ir jusu seimai.Tikekit viskas bus gerai
nenoriu diskutuoti perdauk juk kalba eina apie dar viena gyvybe kuria reik gelbeti o laiko mazai tik norejau pasidalinti ka maciau ,santariskesia guli vyrai ir vaikai nuo16iki 35 metu kateterius kurie yra taipat brangus retai keicia o del tos priezasties gaunasi kraujo uzkretimas ir viskas ,kas yra mates tas palatas ir tuos vaikus ylgai neuzmiks,nors as kraujo centrui KAUNE 10 metu daviau krauja jie isipareigojo kad kiekvienas is seimos kilus problemai gaus krauja nemokamai ,,,,zmone,,,patikekit negavau nei vieno gramo dar padejo sunaus draugai . pati pradejau dometis apie sia liga ir tikrai galiu pasakyti kad ja galima iveikti o hemine terapija tinka tik vienam is milijono ,cia ne mano nuomone o mokslininko, si terapija suardo ir pagreitina liga.kaskas rese kad as rasau nesamones ,tik jeigu butu galima atsukti laika atgal as nebuciau sunaus guldziusi i jokia ligonine ,kiek zmoniu tiek nuomoniu ir niekada nesupras tas kas nera mates ir patyres visa ta skausma juk niekada ir nesupras kito
@INGA taip ir buvo su chemoterapija, netekom mylimo zmogaus po 5 dienu ligoninej tarp mediku profesionalu....
@INGA Kokio mokslininko nuomone ?
Kai jus taip svaidotes "tyrimu rezultatais " - vienam is milijono. Is kur sita statistika ? Apskritai suprantat ka rasot ? Gydytojus dergiat, aoue kateterius nuo kuriu kraujo uzkretimas. Gal susilaikykit.
Turiu pazistama. Onkologe vaiku skyriuje Santariskese.
Labai seniai jos klausem, kaip jai psicholigiskai sekasi atlaikyti toki kruvi.
Atsake. Su vaikais visai nesunku, isgydom apie 80 proc. Sunku su tevais. Tada nesupratau, dabar suprantu.
O Ernestui kuo greiciau linkiu pasitaisyt. Ir kam ir mamai stiprybes.
@INGA Ponia Inga,esat itijejusi sarlatanais, tai jusu valia. Bet neturite teises dergti tu, kurid gelbsti gyvybes.
Mano drauge serga 3 stadijos kruties veziu. Jau keli metai kai jauciasi puikiai, tfu tfu. Jei butu gerus soda, jau seniai jos nebutu su mumis. Ir padejo jai ne kas kitas, o gydytojai.
Linkejimai tikimies kad psveiksi
Stiprybes ir vilties.
Prisidėjau,stiprybės jums ir Ernestui
AŠ būk tokia malonė pranešk visiems ką jau vilniaus daktarai pasakė ? lauksim visi su nerimu naujausių žinių iš jūsų
Didžiausia užuojauta mamai nes mano sūnus irgi serga kraujo vėžiu bet mes mamos visada tikim ,kad viskas bus gerai ,stiprybės

Skaitomiausios naujienos




Į viršų