Rašyti komentarą...
Tikekime kad išras vaistus ... .
Neturi būti tokios minties - pabaiga. Yra kitas gyvenimo planas. Toks pat,kaip kūne. Tik be akių,ausų,kojų,rankų be kūno. Bet tai yra tikrasis aš, su jausmais,juslėmis,bendravimu,susitikimu. Viskas yra taip. Ir reikia galvoti kaip ten gy ensi. Juk kūnas duotas tam,kad surikiuotume mintis taip,kaip norėtumėte ten gyventi. Vėliau,palikus jį, turite vedlį eidami kitu gy enimo planu.
Labai tikiuosi stebuklo..
Liūdna, bet ŠAS yra ne diagnozė, o nuosprendis kada įsijungia atgalinis laiko skaitliukas. Nė Lietuvoje, nė Izraelyje, nė Vokietijoje ar JAV nėra jokių vaistų. Kadangi liga priskiriama retų ligų grupei, tai ir pinigų tyrimams laaabai mažai skiriama... Kadangi esu susidūrusi galėčiau daugiau prirašyti, bet ranka nekyla... RAMYBĖS...
Tai šių dienų sveikatos sistemos krizės padariniai.Niekas nenori ,nei gali ,nei nemato reikalo sąžiningai durbti,tirti .Viskas greit ,belekaip kad tik nereikėtų gydyt rimtai .Valdžiažmogiai juk seniai nurašę visus kurie nedirba-nesvarbu dėl kokios priežąsties.Jiems nedirbantys yra našta pinigų eikvotojai.
Kuo didžiausios stiprybės,sveikatelės,nepraraskite tikėjimo,kad įvyks stebuklas.Tuo linkiu labai labai.
Labas Nijole , jūs ne viena esate , mūsų su tokia diagnoze kiekvieną dieną tik daugėja. Profesoriai ramiu veidu pasako - vaistų nėra , liga neištirta.Mums reikia gyventi čia ir dabar , o jėgos su kiekviena diena senka...Stiprybės , dievo palaimos tavo šeimai.
@Judita Isikalkit i galva viena kart ir jauskit Dievui pagarba. Is didziosios rasoma Dievas
Matau savo vardus didziaja mokat parasyt
@As neviduriuok cia
Dvasios stiprybes ir tikėjimo pagyti linkiu sergančiai. Nei vienas mes nežinome išėjimo iš šio pasaulio neišvengiamos valandos.
Stiprybės ,Jums...Tokia graži šeima...Vis dėlto turėkite vilties,nes stebuklų tikrai būna...Mano žmonai po 5 sudėtingų operacijų irgi niekas nedavė vilties,gydytojai jau buvo nunuleide rankas,tačiau mūsu šeimos begalinis atsidavimas ir pagalba ir jos tikėjimas davė vaisių.Po kelių mėnesių pasijuto pagerėjimas ir po ilgos kovos su liga ji pakilo,net gydytojai nustebę buvo. Tad tikekite ir nepasiduokite.Iš visos širdies linkime Jums to stebuklo...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų