• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ekscentriškasis loterijos laimėtojas Paul Maddison, kuris 1995 m. laimėjo 11 mln. svarų sterlingų vertės prizą ir juo pasidalijo su savo verslo partneriu, mirė po daugelio metų atsiskyrėliško gyvenimo Škotijoje.

Ekscentriškasis loterijos laimėtojas Paul Maddison, kuris 1995 m. laimėjo 11 mln. svarų sterlingų vertės prizą ir juo pasidalijo su savo verslo partneriu, mirė po daugelio metų atsiskyrėliško gyvenimo Škotijoje.

REKLAMA

Škotijoje daugelį metų gyvenęs atsiskyrėlio gyvenimą, mirė loterijos laimėtojas, laimėjęs didžiulį 22 milijonų svarų sterlingų vertės aukso puodą.

Užgimė nauja meilės istorija

Paul Maddison, buvęs dvigubo įstiklinimo firmos vadovas, ir jo buvęs verslo partneris Mark Gardiner 1995 m. laimėjo didžiulį 22 590 829 svarų sterlingų laimėjimą, kurį pasidalijo tarpusavyje.

Iš Hastingso Rytų Sasekse kilęs Paul po didžiojo laimėjimo persikėlė į Pertą gyventi ramesnio gyvenimo. Tačiau netrukus jo santuoka su žmona Ruth nutrūko, kai ji paliko Paul dėl kito vyro.

Tada loterijos laimėtojas persikėlė į prabangų šešių miegamųjų dvarą – Lettertabor Lodge – ir pasamdė Evelyn McGillivary, tvarkytų dvarą. Jiedu įsimylėjo ir 1997 m. Valentino dieną Mauricijaus paplūdimyje apvainikavo savo meilę.

REKLAMA
REKLAMA

Numirė gyvendamas atsiskyrėlišką gyvenimą

Teismo ir prokuratūros tarnybos atstovas Daily Record sakė: „2023 m. lapkričio 28 d. Perto mieste mirė 73 metų vyras. Atlikusi tyrimą prokuratūra padarė išvadą, kad tolesnių tyrimų imtis nereikia. Šeima buvo informuota“.

REKLAMA

Išleidęs 10 000 svarų sterlingų namui pagražinti, jis pardavė šį turtą už 450 000 svarų sterlingų „Stagecoach“ magnatų šeimos nariui. Vėliau pora už 650 000 svarų sterlingų nusipirko Robgill bokštą, XVI a. nekilnojamąjį turtą netoli Dumfrieso, ir ten gyveno „atsiskyrėlišką“ gyvenimo būdą. Paulas įrengė apsaugos kameras, nuotoliniu būdu valdomus vartus ir domofoną lankytojams atrinkti. Netoliese esančio Kirtlebridžo kaimo vietiniai gyventojai sakė, kad retai matydavo porą už savo 40 arų valdos ribų, rašoma mirror.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

2008 m. Paul ir Evelyn nusprendė parduoti pilį už 2,8 mln. svarų sterlingų. Evelyn, buvusi gėlininkė, tuo metu laikraščiui Daily Record sakė:

„Tai buvo nuostabūs ir labai laimingi namai, tačiau jie mums tapo per dideliais. Kartais miegamuosius perstumdydavome vien tam, kad kažką pakeistumėme, bet iš tikrųjų atėjo laikas kitai svajonės daliai ir mes norime mažesnio ploto. Mes baigėme su dideliais namais. Dabar norime kažko labiau lankstaus. Šis namas dabar yra loterijos fantazija. Galbūt jį nusipirks kitas laimėtojas“.

Pardavę pilį, sutuoktiniai grįžo į Pertą ir Kinrosą. Manoma, kad Evelyn mirė šių metų pradžioje dėl ligų. O šių metų pradžioje Mark neatskleidė, ar vis dar bendrauja su savo buvusia verslo partnere ir bendraturte loterijos laimėtoja. Jis pasidalijo, kad grįžo į darbą po kelių nepasisekusių investicijų.

O viešpatie, ar jūs sugebat išversti normaliai??? Partneris pabaigoj virto partnere ir taip toliau...
vienam straipsny krūva nesąmonių: verslo kas? pradžioj partneris, gale partnerė ir t.t
Priviso debilų ir tarp plunsnos brolių ir seserų...Nesąmones rašo.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų