Miegokite ant šios pusės šono: tai bus daug naudingiau

Mėgstantiems miegoti ant pilvo, ant nugaros arba ant dešiniojo šono turime blogų žinių. Pasirodo, kad visi turėtume miegoti ant kairės kūno pusės. Kodėl? Tuojau tai ir paaiškinsime.

Atsibodo girdėti, partnerio skundus, kad jūsų knarkimas trukdo miegoti? Galbūt tai galėsite suvaldyti miegodami ant kairio šono. Ypač, jei dažniausiai miegate ant nugaros, knarkiate garsiau. Taip yra todėl, kad miegant jūsų liežuvis, burna ir žandikaulis yra visiškai atsipalaidavę ir gulėdami ant nugaros imate knarkti, rašoma „Tips and tricks“.

1. Padeda kovoti su refliuksu

Ir vėl nusprendėte sočiai pavalgyti prieš miegą? Tai gali sukelti refliuksą nakties metu. Ekspertai sako, kad miegojimas ant kairio šono, o gali padėti sumažinti šį jausmą.

2. Padeda širdžiai

Sunkų širdies darbą galite sumažinti miegodami ant kairės pusės. Jei taip miegate, širdžiai lengviau cirkuliuoti kraują visame kūne.

3. Nėščios moterys gali tuo pasinaudoti

Nėščioms moterims dažnai rekomenduojama miegoti ant kairio šono. Kodėl? Jei miegate ant dešinio šono, gimda gali imti spausti kepenis (jos yra dešinėje dešinėje kūno pusėje).

4. Padeda limfmazgiams

Net jūsų limfmazgiams bus naudinga, jeigu miegosite ant kairio šono. Tai padeda jūsų kūnui greičiau filtruoti skysčius per kūną. Miegoti ant dešinės kūno pusės? Tai gali priversti jūsų limfmazgius veikti lėčiau.


Rašyti komentarą...
G
Galvosūkis
2021-04-23 15:41:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Patariama gulėti ant kairiojo šono, o nuotraukoje žmogus guli ant dešiniojo ,tai kur tiesa?
Atsakyti
-1

J
Jūratė
2021-04-23 17:58:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Miegokite, kaip Jums patinka ir patogu. Ir bus gerai
Atsakyti
-3

M
Mari
2021-04-24 19:15:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kinu vienuoliai visada miegodavo tik ant kairiojo šono.Nes širdis apačioje ir jį per naktį pailsi.Taip miegu ir aš jau daugelį metų.Nes kitaip ir neisimiegočiau ir palikčiau ne miego.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų