REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moteris pasidalijo savo neįprasta istorija – gydytojai jai pasakė, kad ji yra nėščia, nors daugiau nei metus ji neturėjo lytinių santykių.

Moteris pasidalijo savo neįprasta istorija – gydytojai jai pasakė, kad ji yra nėščia, nors daugiau nei metus ji neturėjo lytinių santykių.

REKLAMA

Skamba neįmanomai, tiesa? Būtent taip galvojo ir „TikTok“ vartotoja Samantha Gibson, kai iš medikų išgirdo, kad laukiasi, rašo thesun.co.uk.

Savo patirtimi ji pasidalijo internete paskelbtame vaizdo įraše, kuriame atskleidė: „Kai nueini pas gydytojus atlikti kraujo tyrimų ir paaiškėja, kad esi nėščia, nors nedarei to daugiau nei metus.“

Samantha taip pat pridūrė: „Tuomet išgyvenau tikrą „Nekaltosios Džeinės“ momentą. Laikas papasakoti plačiau?“

Gydytojo žodžiai pribloškė

Vaizdo įrašas, kuris buvo peržiūrėtas beveik milijoną kartų, suglumino žmones, o šimtai komentatorių norėjo apie šią neįprastą situaciją išgirsti daugiau.

REKLAMA
REKLAMA

Kitame vaizdo įraše Samantha paaiškino, kad, jos manymu, gydytojai netyčia sumaišė jos kraujo tyrimo rezultatus su kito žmogaus.

„Nuėjau pas gydytoją atlikti kraujo tyrimų ir paaiškėjo, kad esu nėščia – nepamirškite, kad nedariau to maždaug metus ar dvejus.

REKLAMA

Nuėjau pas gydytojus, nes man pradėjo svaigti galva ir labai skaudėjo skrandį, du ar tris kartus per savaitę pilve jaučiau duriantį skausmą. Kai pradėdavo skaudėti, tiesiogine prasme negalėjau judėti, negalėjau paeiti“, – pasakojo ji.

Atskleisdama, kad vis dar nežino, kodėl taip nutiko, Samantha tęsė: „Jei kam nors taip nutiko, prašau, susisiekite su manimi. Šiaip tar taip, nuėjau ir man patarė atlikti kraujo tyrimus.

Atliko kraujo tyrimą, paskambino, pakalbėjo su manimi ir pasakė, kad nėštumo hormonų kiekis yra labai didelis. Galiausiai man pasakė: „Jūs nėščia“.

REKLAMA
REKLAMA

Pasakiau: „Aš negaliu būti nėščia, aš nesimylėjo maždaug metus ar dvejus, tai neįmanoma!“ Jie man liepė atlikti testą namuose, jis buvo neigiamas, todėl gydytojai pasakė: „Ką gi, atsargumo dėlei atliksime dar vieną kraujo tyrimą“.

Mano, kad įvyko klaida

Samantha atskleidė: „Nuėjau atlikti dar vieną kraujo tyrimą, laukiau rezultatų ir man taip ir nebepaskambino – bet aš nesu nėščia, praėjo jau keli mėnesiai.

Spėju, kad kraujo tyrimo rezultatai tiesiog buvo sumaišyti su kažkieno kito, nes nesu nėščia ir vėl turiu apsilankyti pas gydytojus, nes vis dar kankina pilvo skausmai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Spėju, kad jie man nebepaskambino, nes visiškai pamiršo apie tai, kad atvykau dėl stiprių pilvo skausmų. Paaiškėjo, kad nesilaukiu, tad mane pamiršo. Spėju, kad tiesiog įvyko klaida.“

Daugelis užjautė Samanthą ir dalijosi savo nuostaba, kaip galėjo įvykti toks nesusipratimas. Vienas žmogus komentavo: „Mane būtų ištikęs širdies smūgis, jei gydytojai man būtų pasakę tokį dalyką! Tikėkimės, paaiškės, kas negerai.“

Samatha atsakė: „Patikėk, buvo labai blogai, mano močiutė yra itin religinga, ji vis sakė, kokia aš esu palaiminta, o aš buvau be galo sumišusi.“

REKLAMA

Kiti puolė jai padėti ir pateikė keletą priežasčių, kas galėjo sukelti skausmą. Žmonės teigė, kad tai gali būti endometriozės, policistinių kiaušidžių sindromo arba dirgliosios žarnos sindromo požymiai.

„Kiaušidžių cistos, man buvo pakilęs HCG, kai turėjau cistą, pasireiškė aštrūs skausmai“, – rašė viena moteris, o kitas asmuo teigė: „Gali būti, kad tai tiesiog hormonų pusiausvyros sutrikimas“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų