Rašyti komentarą...
Mes su maniske mete sutaupeme 5000euru mete rukyt. Maniske ir klausia, ka su jais darom?! Sakau ai gal davai sudeginam? Juk tai anksciau tik ir darem:)
psichologinė tai bėda , lėtos savižudybės sindromas SSSS -----smoking-slow suicide syndrome
Rūkorius ,tai kaip narkomanas ar alkoholikas.Gyvenom bendrabutyje ir pradėjau rūkyti 17 metų .Suaugę žmonės patardavo nerūkyti,sakydavo, kad sunku bus mesti ,bet netikėjom.Virš 20 metų prarūkiau pradėjau dusti ir blogiau jaustis pasakiau vyrui ,kad norėčiau mesti.Jis pažadėjo,kad kartu mesime .Aš surūkydavau po du pakelius cigarečių,o jis daug mažiau,sakė,kad jam nebus sunku.Turėjom didelį bliūdą cigarečių ir pasakėm ,kai surūkysim tada mesim.Išsitęsė apie 3mėn.Ir viskas.Užuodžiau kvapus autobuse ypač kur moteris prisirūkiusi nemalonus aromatas.Tik tada supratau ,kad ir aš taip kvepėjau.Labai džiaugiuosi ,kad mečiau,bet...Praėjo jau 20 metų,o aš naktimis sapnuoju ,kad vėl rūkau.Todėl manau,kad esu kaip užsikodavusi .Ryte džiaugiuosi,kad tai buvo tik sapnas.Kai esi jaunas galvoji,kad esi labai protingas ir viską pats geriau žinai,patarimų jokių neklausai,o dabar žinau buvau Durna ir ne daug suprotėjau.
Pirma cigarete surukiau besiruosdamas brandos egazaminui letuviu kalbos tema. Buvau girdejes, kad cigarete neleidzia uzmigti ...O tiek daug reikia dar perskaityti. Tai buvo tokios PRIMA cigerete be filtro. Po egzo nusipirkau su filtru ir surukes viena , sedau i autobusa. Pasidare taip bloga , kad visa pakeli be vienos surukytos cigaretes ismeciau pro langa. Po valandos nusipirkau vel pakeli. Ir rukiau be paliovos 38 metus , nebuvau praleides ne vienos dienos be cigaretes. Budavo kad sutraukdavau net pora pokeliu per diena... Meciau is dienos. Tereikia paciam nusiteikti ir noreti. Patarimas bandanciam: iseik i zygi , kur nera zmoniu, i miska gludu, ar sala negyvenama kokiom 5 dienom. Kad po nosim nesmirdetu . Ir pajausi, kad TU TAI GALI. Svarbu NORETI . !!!
Nežinau, kas darosi su rašytojais, pastoviai perskaitai straipsnio pavadinimą ir ieškai to vienintelio tikro patarimo, deja..arba netikęs vertimas iš anglų kalbos, apie rusų tai net nėr ko kalbėt, išversta net visai netaisiklingi nesuprantami žodžiai, šio straipsnio atveju išvis jokio patarimo, eilinis rašinėjimas ir tiek, vis žadu neskaityti, bet galvoju, oi galų gale gal kas pasikeitė ir rasiu atsakymą į rūpimą klausymą, bet viskas tas pats....
Ka cia nusipaistot,rukiau 34 metus,meciau staigiai,be jokiu pagalbu pries 7 metus. I jokio diskomforto nejauciau. Viskas priklauso nuo priimto sprendimo rimtumo. Nebuvo anksciau psihologu ir kazkaip apseidavom o dabar kisa visoki s... i galvas.
@Lietuvis Vienprasmiškai.O dabar verslininkai kiša tai tarą didesnę,tai darbo laiką prailgina su Seimo pagalbą.O ką atstovauja dauguma.Išeina,kad girtuoklius.Arba rūkymas.Ar ne baisu,kai boba(šiuo atveju !!!!)prisirūkiusi atsistoja eilėje ir dar lipa "ant galvos",lyg bus greičiau.Tiesa,tai liečia visus.Kaip namie,vienas prisirūkęs ar girtas,kitas normalus,jie mylisi.
Paskaičiuoti kiek pinigų ant cigarečių per tą laiką išmesta.
@Geriausia motyvacija Aš dar prieš nemažai metų esu skaičiavęs liaudiškai,kaimiškai.Jei rūkai ir geri, tai "sunaudodavai" dvi telyčias.Bet sakau,tai buvo prieš daug metų.Dabar kainų nežinau.
Savo smegenėlės susitvarkai ir nerūkai.
46 metai rukymo stazas,3 metai nerukau,kazkiek svediskas snusas padejo mest.
Rūkymo priežastis, pasivadinusi visokiais švyturiais, kalnapiliais, stumbrais, balzamais, nealkoholiniu alumi, širdies lašais, su Prezidento palaiminimu iškilmingai tebelaikoma buteliuose blizgančiom etiketėm maisto parduotuvėse bei vaistinėse, todėl keista, kad dar ne visi rūko.
Į viršų