Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Dar vagis atsirado
Tegul pats ir aukoja su SAVO ERIKA...neduosiu nė cento...tegul mažiau islaiduoja valstybė, nereikia daryti jokių balių, nes aukštas grazussu savo bobele mėgsta ir keliauti, ir visokius balius
Paprašaika nustok reklamuotis
Miestai vietoj to kad taško dešimtis - šimtus tūkstančių eglučių papuošimui, fejerverkams, tegul bent 10% tų sumų skiria išsipildymo akcijoms. Ypač nesuprantama kada tūkstančiai išleidžiami fejervekams, plius tokiu būdu teršiamas oras, o naudos visiškai jokios,kelių sekundžių blyksniui ištaškomi tūkstančiai. Tegul tuos pinigus skiria išsipildymo akcijai, būtų milžiniška nauda.
Jeigu jus visi pries pirkdami sau pranga tai sventei.ar puosdami kazkokiomis puokstemis studijas.darydami sukuosenas pasipuikuoti vienas pries kita.situs pinigus atiduodumet vaikams.ligoniams.senukams.ateikite i svente apsirenge drabuziu paprastu.kasdieniu.tada tikrai bus issipildymo akcija.ir visi matys kad jus sugebate kazko atsisakyti.dabar jus prasote aukoti pensininku.zmoniu vargsu bet su gailestinga siela.geda.labai geda.ypac Vitulskiui
Klaipėdoj prieš tris metus šaltą žiemos naktį atėjau į bomžyną pernakvoti. Kažkokia padla net nepagalvojus atsakė, stok į eilę. Tada supratau kokiam maro lize gyvenu.
Aš moku mokesčius. Didelius. Tegul valdžia jų netratina, tai ne tik užteks pinigų, bet ir liks. Pasidomėkit, kiek kainuos kumelės Kalėdinis balius ir kokie patiekalai bus, praeis noras aukoti.
@Senis Pritariu 100%. Be to kam reikalingi kelių kilometrų tūkstančiai lempučių puošiant miestuose kalėdines eglutes? Tai tik pinigų švaistymas. Prieš tokias šventes specialiai organizuoja tokias akcijas, rodo sergančius vaikus kad žmonės aukotų. Kaip taisyklė daugiausiai per tokias akcijas daugiausia aukoja paprasti žmonės. Turčiai netgi viešai giriasi, kad dėl to ir turi pinigų, kad bent kur jų nemėto. Vien el.energijos magnatas Ignitis tegul skiria 10% savo pelno išsipildymo akcijai, nereiks organizuot jokių išsipildymo akcijų. Norėtųsi, kad po tokios akcijos paskelbtų kokią sumą susižėrė sau tokių akcijų organizatoriai sau. Bet dėl visiems suprantamų priežaščių to niekada nesužinosim
Agnė. Paremti ligoniukus galima, tiems k
Agnė. Paremti ligoniukus galima, tiems k
@Senis Kad ieškai darbo tai atsitrenki kaip žirniais į sieną. Mat virš 57 metų. O reikia jaunesnių. Tai prie noro negali paremti ligoniuko. Turiu specialybę tad maxsimose tikrai nėra noro pasireikšti. O iš kitur atvykusiems n pasiūlymų.
Vagininiai pezalai ir tiek.
O tai paprašė, kad aukotų ar ir pats paaukojo bent keletą tūkstantukų,- juk turtingas žmogus yra ?.. Ar "atsipirko" dainele ir prašymu aukoti ?..
Nerandu žodžių tiems slykstiems komentatoriams. Nenorit neaukokit.nors patylėkit. Juk vaikučiams aukojama, jūs be širdžiai.
@Marija. Sveika Marija, malonės pilnoji. Tai ir aukok. Aš moku mokesčius.
@Šlykštus komentatorius Palauk, ar neteks kada pačiam prašyt,neduok dieve atsitiks kokiam vaikučiui kas šeimoje. Aš neturtinga, bet visad paaukoju,kad tie 5 eurai,nenusipirksi tu cigarų pakelio,ir bus į naudą,ar alaus bambaliuko. Gėda tokiems komentatoriams
@Marija. aha ,padainavai ir mesk dėžutėn 1000
@Marija. Prezidentūra, visos ministerijos ir šiaip visi vadininkėliai tegul bent po 5% savo kalėdinių-naujametinių vakarėlių išlaidų skiria Išsipildymo akcijai, nereiks apsmetinėt geriečiais ir kaulyt iš paprastų žmonių aukų. Nes kaip taisyklė tokiomis organizuojamomis akcijomis turčiai nesidomi. Kiek pinigų išleidžiama vėjais puošiant Kalėdines eglutes miestuose, šventiniams fejerverkams? Iš to juk jokios naudos.
@Nešvaistykit pinigų Gal jau būtų laikas nuo kitų metų nedaryti socialistynio lenktyniavimo----kieno eglė gražesnė?Sutaupytus pinigus į neįgalių vaikų fondą.Labdaros valgyklai.Paremti sergancius retomis ligomis.
@Marija. Vaikučiams????? Dar nei karto neteko girdėti jokios ataskaitos kiek akcijos metu iš suaukotų pinigų atiteko vaikams, kurių vardu prisidengiant, organizuojamos tokios pinigų rinkliavos, o kiek tenka organizatoriams ir dalininkams.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų