Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Jau bloga klausyti kokie medikai vargsai kokie persidirbe nu gal gana iprato per karantinus kava gerti nes niekas netrukde tai dabar jei eilutej 2 zmones klykia kad apgultis lai baigia viena karta jau slykstu
Medikai taip uoliai vykdė Dulkių nurodymus,taip vertė skiepytis,per karantina iš vis sėdėjo užsidarė,nedirbo,bet algos jiems mažos.Pas specialista reikia laukti 2-3 men.,kalba dar apie savybių.
Nesuprantama ko nepatenkinti medikai esant dabartinei valdžiai kai su entuziazmu kovėsi dėl jos, esant buvusiai valdžiai. Sėjonienė Gydlevičienės sąjūdžio profsąjungos veikėją pastoviai rėkė kaip ruporas kokid blogas ministras ir vyriausybė,Matului pastoviai skambino iš ligoninių. Tai turite ko norėjote, viena konservatorių seimo narė, kita Šimonytės patarėja. O rezidentai esant mandagiai Šimonytei tur būt klusniai dirbs provincijoje, nes priežastis buvo nemandagus Skvernelis. Be to kur dingsta didėjantys milijardai skirti sveikatos apsaugai? Tyli ir apie tai kad draugams Klaipėdoje įkurta trečia universitetinė ligoninė kuri ne ruoš gydytojų tik slaugytojos ir aišku gaus pinigus. Kalbėkite apie politinę korupciją, daktarus dirbančius 27val per parą ir nedėjuokite nes ligoniams sunkiau visada.
Tai ir klestės savigyda. Nes pas mus gydo tik Adamkus ir Lanzbergį. Kitus tik šiaip pavarinėja
Jei statybininkams būtų tokie patys reikalavimai, kaip Lietuvos medikams, puse namų is kart pastatyti sugriūti. Is likusiu - kita puse per penkis metus.
Medikai norėjo konservu. Tegu džiaugiasi dabar. O uz nuotolinę konsultacija reikia mažinti įkainius. Uz puse darbo - puse atlyginimo.
Tai ko ten sėdi tie medikai, tegul eina į privačias arba į kokia kitą šalį Europoje ar JAV važiuoja ir viskas esame visi atviroje rinkoje, šalys taip pat konkuruoja savo politiką kuri pritrauks daugiau pinigų, verslo, žmonių,mokesčių mokėtojų, rinkėjų, ir t.t.
@Sveiki Tikrai taip lai isvaziuoja niekas nelaiko bus kam dirbt ir be tokiu apsimeteliudirbanciais
Viską išveža į ukrainą taip pat ir vaistus
@Taigi RuZZkiai nebūtų užpuolę Ukrainos, niekas nieko nevežtų. O , jei rimtai, tai Lietuvoje viskas daroma valdžiažmogių ir turčių labui. Gydomi tik Adamkai , Landsbergiai... ir turčiai. O eiliniai žmonės nu kaip nors- kas numirs, kas pats išsigydys, kam pasiseks pasveikti, svarbu, kad PSD visi mokėtų.
KAI MEDIKAMS NEKELIAMAS ATLYGINIMAS JIE STUMIAMI Į PRIVAČIAS KLINIKAS,KUR PACIENTAMS LABAI BRANGU.,
Iš ko jūs valdantieji galit kelt medikams atlyginimus,kai šikna pypkę rūko.
Juk viskas db sueina karybai
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų