Medikė įspėja: populiarėja nauja mada dantų pastą naudoti lovoje

Per keletą pastarųjų mėnesių „Reddit“ pasirodė keletas įrašų, kuriuose pasakojama apie žmonių patirtį sekso ar masturbacijos metu vietoj lubrikanto naudojant dantų pastą – šie pasakojimai atrodo labai skausmingi.

Sakysite, kodėl kam nors šautų į galvą išbandyti tokį dalyką – pasirodo, tokia mintis atėjo ne vienam. Tuo tarpu viena medikė nusprendė įsitraukti į diskusiją ir įspėti žmones, kad pavojinga dantų pastą naudoti kur nors kitur, ne burnoje, rašoma mirror.co.uk.

Gydytoja Shree Datta, akušerijos ir ginekologijos konsultantė iš „MyHealthcare Clinic“, paaiškino, kad dantų pasta gali sukelti infekcijas ir net cheminius nudegimus, jei patektų ant genitalijų.

„Mirror Online“ ji sakė: „Dantų pastoje gali būti tokių ingredientų, kaip balinamosios priemonės, pipirmėtės ir kvapieji aliejai, kurie dirgina odą arba yra abrazyviniai. Jie gali sukelti nestiprius cheminius nudegimus ir pūsles ant jautrios odos. Labai rekomenduoju ant lytinių organų ar į jų vidų nedėti dantų pastos.

Dantų pasta yra pagaminta būtent naudojimui burnoje, todėl gali sutrikdyti makšties floros pusiausvyrą ir sukelti pienligę ar bakterinę vaginozę. Ji taip pat gali pažeisti jautrią odą toje vietoje ir ant makšties sienelių, todėl sekso metu jausite mažiau malonumo.

Nerekomenduočiau naudoti dantų pastos ar jokio kito voniai skirto produkto kaip lubrikanto lytiniams organams, kadangi šie produktai nėra skirti tokiam naudojimui ir gali sudirginti odą, o taip pat sutrikdyti lytinių organų odos ląstelių pusiausvyrą. Geriausia investuoti į silikono ar vandens pagrindo lubrikantą, kuris yra skirtas naudoti būtent sekso metu.“

Labai nemalonūs simptomai, į kuriuos atkreipia dėmesį dr. S. Datta yra tie patys, apie kuriuos socialiniuose tinkluose ir buvo pasakojama. Viename „Reddit“ įraše vyras teigė, kad užsitepęs dantų pastos ant varpos patyrė cheminį nudegimą, o tai visai nebuvo malonu.

REKLAMA

Jis pasakojo: „Vėliau tą pačią dieną nuėjau pasinaudoti tualetu ir nusimovęs kelnes pastebėjau, kad mano varpa pakeitė spalvą – oda buvo visa raudona ir sudirgusi, kai kuriose vietose pradėjo lupinėtis. Nieko gero. Labai skaudėjo, buvo sunku vaikščioti ir neparodyti, kad man kažkas ne taip.“

Kitas žmogus taip pat pasakojo: „Aš netyčia sumaišiau dantų pastą su lubrikantu. Dabar jau rytas ir jaučiu stiprų uždegimą. Skauda jau mažiau, geriu vaistus nuo skausmo, bent tiek. Bet labai visų prašau, kad ir dėl kokios priežasties jums būtų kilusi tokia mintis, nenaudokite dantų pastos kaip lubrikanto.“

Tai – ne pirmas kartas, kai gydytojams tenka įspėti žmones nenaudoti dantų pastos jokioms kitoms reikmėms, tik dantų valymui. Praėjusią vasarą medikai išleido skubų pranešimą, įspėdami dantų pasta netepti nudegusios odos. Gydytojas Kamarulas Ariffinas iš Malaizijos paaiškino, kad tai gali turėti labai nemalonų šalutinį poveikį.


Rašyti komentarą...
X
Xxx
2020-11-06 22:47:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pas galvos daktarus reiketu jiems apsilankyti
Atsakyti
0

U
Ulialia
2020-11-06 23:17:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kvailumas ,visai prota prarado per ta pi-siu,tiesa,labai gerai viena sauja druskos sumaisyt su vienu saukstu masinos alyvos,pameginkit...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų