Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Zinot skaitydama prisiminiau savo atveji. Kaip baisei buvo pasielkta su manim. Kai atejo pries operacija apklausti jis tik paliko dokumentus ir pasake pasirasyk ateisiu veliau. Taip jis nebeatejo ir operacinej jis man dave pasirasyti ant tuscio lapo surase ka norejo ir kaip norejo. Ir kai gavau narkozes doze vos neiskeliavau anapilin. Nes prabusdavau ir vel uzmigdavau. Nuo 2val negalejau pabusti iki 22val. O kai pabudau tik tada suprato kad man vidinis kraujavimas. Jai nebuciau dar prabudus taip ir buciau nukraujavus ir uzdusus nes jau as dusau. Jis net nepaklause manes svorio ar kokius vaistua as vartojau. As per ji vos nemiriau. Bukit visi sveiki ir saugus!
Didelė pagarba tokį rizikingą ir atsakingą darbą dirbantiems žmonėms!
operacijos metu pabudau, pradejau dusti, bet negalejau pajudeti, girdejau viska, ka kalbejo gyd.personalas, bet paskui vel atsijungiau, nenoreciau, kad kada nors vel taip nutiktu, siaubas.
Operacijos metu buvau užmigdytas, esu po kaklo traumos tai man buvo į kaklą statomas tracheostominis vamzdelis, suleidus narkozę buvau toks dalinai atsijungęs, pradėjo operacija, pajutau daromus pjūvius, norėjau rėkti bet negalėjau prarekti, tada pagalvojau kad reikia pradėti mirksėti ir daktarai pamatys kad aš nesu pilnai atsijunges bet negalėjau nei atsimerkti nei užsimerkti, tokia keista būsena kaip įkalintas savame kūne,, Nežinau kaip bet vėliau nieko neatsimenu, ar vėliau suveike narkoze ar daktarai pagal savo ten tuos prietaisus pamatė pakilusius mano duomenis ir padidino narkozę.
Tik po operacijos burnoje buvo labai daug nutrupėjusiu dantų, nes operacijos metu man burnoje buvo įstatytas kažkoks tai prietaisas kad aš būčiau išsižiojęs, tikriausiai iš skausmo buvau perdaug sukandęs ir nutrupėjo dantis
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų