Rašyti komentarą...
Jonas. Grazi istorija sio vardo. Jis buvo jauniausias is apastalu ir Kristaus mylimiausias. Ji laike savo pirmuoju pagalbininku. Ir siaip, Jonai grazua ir laimingi vyrai. Salia ju gera ir kitiems.
Laba diena, mielieji žmonės. Pas mus VA "Caritas" Motinos ir vaiko namuose gyvena viena ukrainietė, kurios vaiko vardas Lazeris, man pavyzdžiui šitas vardas skamba keistokai, o gal jo mamai šis vardas patinka. Neskubėkit teisti kitų žmonių.


O šio mažylio mamai aš palinkėsiu stiprybės ir neklausyti aplinkinių ir duoti tokį vardą, kuris patiktų vaikeliui ir jo mamytei.
Visi grazus vardai,kurie nepanašus į mirusių vaikų tvirtinimo tradicijas turinčios valstybės vardus. Hitleri, prisikelk!
Tai tik pastaruoju metu dėl dėl reklamuojamo kačių maisto tas Feliksas užkliūva, kad tai katinui tiktų...Šiaip berniukui Feliksas gražus vardas. Manau yra tikrai labiau kompromituojančių vardų, kaip kad Uostė, Kovas ir pan...
Feliksas - puikus vardas , turintis ilgaamžę istoriją. O augintinius dažnai pavadina žnonių vardais. Pati turėjau katiną vardu Mikis , bet dažnai buvo vadinamas Mykolu.
Normalus žmogaus vardas. Turiu sūnėną Feliksą, tėvai jam davė vardą dėl jo reikšmės "laimingas", niekam niekada nekilo minčių apie kates. Mažiau reklamų reikia žiūrėti, tada nebus asociacijų su kačių maistu. O tapatinimas su animacinio filmo katinu dar kvailesnis - kodėl niekam netrukdo vardas Tomas, nors Tomas ir Džeris tikrai labiau nuvalkiotas už katiną Feliksą? Lietuvoj dešimtys tūkstančių žmonių gauna Tomo vardą, bet niekas netapatina jų su katinu.
Mano proprosenelis buvo Feliksas. Tai katinui nepagalvoję davė žmogaus vardą. Be to dar yra žinomas lakūnas Feliksas Vaitkus, kurio vardu siūlau pavadinti vieną iš bevardžių gatvių Kaune šalia Lakūnų pl Tad, suprantama, palaikau mamą!!!
Normalus senovinis vardas. Ką dabar visiems Feliksams po žeme užsikasti, kad jų vardu kačių maistą pavadino? Keisti žmonės...
Tuščioje vietoje išgalvota problema. Normalus vardas Feliksas. Matyt, žurnalistai nebesugalvoja apie ką rašyti.
Jau geriau Feliksas, tai visai geras vyriškas vardas, nei Perkūnas, nors ir lietuvių dievas.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų