REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tėvai sukrėtė internetą suteikdami savo naujagimei labai neįprastą vardą. Senelė apie tai paskelbė internete – vertinimai yra labai prieštaringi.

Tėvai sukrėtė internetą suteikdami savo naujagimei labai neįprastą vardą. Senelė apie tai paskelbė internete – vertinimai yra labai prieštaringi.

REKLAMA

Pastaraisiais metais kai kurie tėvai, kuriems nusibodo tie patys seni vardai, savo naujagimiams parenka neįprastus vardus. Tačiau viena močiutė, paskelbusi anūkės vardą, privertė žmones suklusti.

Žavingą naujagimės ir jos vyresniojo brolio nuotrauką laiminga močiutė paviešino socialiniame tinkle „Facebook“. Nors berniuko vardas yra gana įprastas, Nicholas, mergaitės vardas kur kas neįprastesnis – močiutė atskleidė, kad jos vardas yra Avacuddo, o tai panašu į su klaidomis parašytą „Avocado“ (liet. avokadas), populiarų vėlyvųjų pusryčių vaisių, kuris dažnai tepamas ant paskrudintos duonos, rašo mirror.co.uk.

„Tai oficialu – mano dukra pagimdė nuostabią mergaitę. Dabar jų šeima yra pilna. Sveiki sulaukę mažosios Avacuddo. Nicholas dabar turi sesutę“, – parašė ji po nuotrauka.

REKLAMA
REKLAMA

Internautai išjuokė vardą

Nuotrauka bei močiutės įrašu greitai buvo pasidalinta socialiniame tinkle „Reddit“. Nemažas vartotojų būrys kategoriškai atsisakė patikėti, kad tai yra tiesa. Daugelis negalėjo suprasti, kodėl tėvai išrinko savo kūdikiui tokį vardą ir kodėl močiutė turėtų juo džiaugtis.

REKLAMA

„Labai norėčiau, kad tai būtų netikra, – komentavo vienas viltingai nusiteikęs asmuo. – Gal jos vardas yra Ava, o „Avacuddo“ tik pravardė? Viliuosi, kad taip ir yra.“

Tačiau kiti išreiškė susirūpinimą, kad jei neįprastas vardas yra tikras, mergaitė mokykloje ar net anksčiau taps patyčių taikiniu.

„Aš net nesijaudinu dėl mokyklos, – pastebėjo vienas susirūpinęs asmuo. – Jos brolis Nicholas pavers sesutės gyvenimą pragaru gerokai anksčiau.“

REKLAMA
REKLAMA

Dauguma žmonių buvo ne tik nusiteikę prieš kūdikio vardą Avacuddo, tačiau juos išgąsdino ir dvi rašybos klaidos.

„Bandau suvokti – tai geriau, ar blogiau, kad jie su klaidomis parašė?“, – komentavo kitas žmogus.

„Atrodo, kad niekas toje šeimoje nežino, kaip rašyti žodį „avocado“, – liūdnai pajuokavo dar vienas komentatorius.

Tie patys straipsniai apie nepatikusius kaźkam vardus.Jau atsibodo tas tie patys straipsniai.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų