Mamą palaidoję vaikai to nesitikėjo: išvijo iš savo gimtųjų namų

Nuo koronaviruso mirus mamai, vaikai buvo priversti palikti savo gimtuosius namus.

Milly (16), Jensonas (13) ir Evie (10) savaitei praėjus po mamos Kyros King mirties sužinojo, kad su savo Kanoke, Vakarų Midlandse, Anglijoje, esančiais namais jiems teks atsisveikinti.

Jų vyresnioji sesuo Courtney, kuri dabar tapo Milly globėja, atsakingos institucijos prašė leisti jai prisiimti atsakomybę už namus, kad jos vyriausia sesuo galėtų ir toliau gyventi tuose namuose, kuriuos užaugo.

Tačiau jos prašymas telefonu buvo atmestas – ji sako, kad dabar Jensonas ir Evie turės kraustytis pas tėtį, o Milly tuo tarpu miega ant sofos Courtney namuose. Dabar vaikai yra priversti gedėti savo 49 metų amžiaus ką tik mirusios mamos tuo pačiu metu dar ir prarasdami savo namus.

„Milly labai sunkiai sekasi visa tai priimti“, – „The Mirror“ pasakojo Courtney. – „Ji nemiega ir nevalgo. Šiuo metu ji yra labai nusiminusi. Tai buvo mano mamos namas nuo pat jo pastatymo. Mes visi ten užaugome. Namo sode yra mano senelės memorialas – smulkmenos iš jos namų, užkastos į žemę.“

Kyrai koronavirusas buvo diagnozuotas Naujųjų Metų išvakarėse, o po keturių dienų ji jau nebegalėjo atsikelti iš lovos.

„Ji nebegalėjo miegoti, valgyti ir kvėpuoti“, – sakė Courtney.

Sausio 6 dieną – per Milly gimtadienį – Kyra greitosios pagalbos automobiliu buvo išvežta į ligoninę, kur po dar šešių dienų buvo prijungta prie dirbtinės plaučių ventiliacijos. Po dar 22 dienų keturių vaikų mama kovą su COVID-19 pralaimėjo.

Courtney sako, kad su už namus atsakinga asociacija „Sanctuary Housing“ ji susisiekė tą pačią dieną, kai mirė mama, ir pranešusi liūdną žinią paprašė atsakomybę už nuomą perkelti jai. Po savaitės ji sulaukė skambučio, kuriuo jai buvo pranešta, kad jos prašymas atmestas. Dabar Milly miega Courtney namuose ant sofos.

Vyriausia sesuo yra pasiryžusi išsikraustyti iš namų, kuriuose gyvena kartu su savo vaikinu ir vaikais, kad tik Milly netektų atsisveikinti su savo namais.

REKLAMA

„Tai svarbu vaikų psichologinei sveikatai“, – sako pagalbine darbuotoja dirbanti Courtney. – „Mes sunkiai dirbame ir laiku mokame nuomą.“

„Sanctuary Housing“ atstovas situaciją komentavo taip: „Mintimis esame su panele Johnson ir jos šeima šią sunkią akimirką ir suprantame, kokia jautri yra ši situacija. Stengiamės iki galo išsiaiškinti visas nuomos sąlygas visiems šeimos nariams, kad galėtume jiems pasiūlyti tinkamą apgyvendinimo sprendimą, atitinkanti konkrečius jų poreikius.“

Šeima dabar skleidžia žinią, kad nuomos asociacijos sprendimas būtų pakeistas, rašoma mirror.co.uk.


Rašyti komentarą...
J
Jolita
2021-03-19 09:23:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal reikėtų pabandyti normaliai išversti straipsnį ,nes su tokiu vertimų iš viso nelabai kas aišku.
Atsakyti
-4

S
Saulė
2021-03-19 11:24:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Supratau, kad nieko nesupratau...
Atsakyti
-1

G
Goda
2021-03-19 09:57:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
,,Kaip mums tai rūpi ir svarbu,,
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų