Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Visą Dievo vietą užėmė demonai per būrėjus,astrologus,merkpiramidę,magus. Tad ir visi pinigėliai nueina tiesiai velniui uodegon.Būrėja ir visų galų pacientų tipo bioenergetikė Birutė ,kur randame Bioenergija Birutė pataria nebendrauti su Dievu,išmesti kryżius. Tai tik vienas pavyzdys,kur žmonių širdys nukreiptos. Bažnyčia per mažai aiškina okultistų daromą žalą ,tai turi,ką turi.
Būtent todėl ir nebeina žmonės į bažnyčią kad nenori per pamokslą verksmo ir priekaištų klausytis
@N Kaip nenorite? Jei patys priekaištaujate valdžios atstovams, kad jie ne taip daro, tai mokesčius kelią, tai kelius ne ten taiso ar dar jo nors. Jau nekalbant apie verksmą. O jūs sr patys to nedarote, kai skundziates blogų gyvenimu kaiminkai?
Kunigui reikia Katekizmą paskaityti, ten rašoma, kad neturtas viena iš trijų didžiųjų krikščioniškų dorybių.
pagaliau žmonės susiprotėjo nebenori maitinti dykaduonių
jo gana jums durnius volioti ir tyčiotis iš žmonių eikit dirbti kaip visi žmonės
@taip Tas galioja, tiems, kurie dirba dėl kūno, bet pamiršta siela.
Labai gera mintis dvasiško tėvelio !!! Sveikinu !!! Kadangi dabar didžioji kunigų dalis yra -- kunigas -- amatininkas , o ne iš pašaukimo tai ir matosi.
Teisingai kunigai gali eiti dirbti.Jai nepatinka kunigavimas.Bet neplešikauti iš žmonių,kad mažai duoda.Jie nori gyventi kaip karaliai gal.
Išsiliekite,išsivemkite,išsikeikite vieni ant kitų, tik nuliūdinsiu, klebonas tikrai neskaitys jūsų šių bjauraščių. Pasilikite patarimus savo artimiausiems ir brangiausiems.Gal prireiks?
Gali eiti dirbti į mokyklą.Ukmergeje metęs kunigystę kunigas Egidijus įsidarbino BTA draudime,po to Ukmergės Užupio progimnazijoj tikybos mokytoju.
Katalikų tikybos mokytoju i mokykla gali eiti dirbti.Ukmergeje buvęs kunigas Egidijus metęs kunigystę ir turintis 2 vaikus dirba Ukmergės Užupio progimnazijoje.Sako 1000 uždirba.


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų