Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Jeigu kapinėse gėles nuo kapo nurauna, tai laistytuvas ir grėblys tik vienai dienai.
@Vida
Esi bedievis ir nusidėjelis ir aš Mašina su tamsta nesibuciuosiu
@Vida
Ne tik gėles nurauna... Po laidotuvių už savaitės nuvažiavę į kapines pasigedom juostų su užrašais ant kelių vainikų. Yra tokių kad neturi nei gėdos nei sąžinės jei taip elgiasi mirusiųjų atžvilgiu. Tai ne žmonės o tikri parazitų parazitai.
Jei iš kapinių parsineši kokį nors daiktą, tavo šeimoje greitai kas nors mirs. Iš kapų tu parsineši mirties dvasią. Taip taip
Nereikia nes vis vien išvogs. Visų įrankiais neaprūpinsi tad nėra prasmės mėtyti pinigų. Net gėles vagia.
@Juozas
Dabar viskas vagiama kas kas pakelema net degančias žvakutes ydeklus išima man teko tai patirt dar kaimo kapinaitėse o ką kalbėt apie miestą
@Juozas
Su kuo kalbiesi su klebonu ar Lanzbirgiu
Kam jau taip susireikšminti. Laistytuvą ir kauptuką visada galima atsinešti arba atsinešti savo. Dzūkijoj kai kur kapinėse prie šulinio ar vandens gręžinio yra nemažai prikabinta plastikinių 5 ltr tuščių butelių. Prisipylei vandens, palaistei gėles ir vėl pakabinai į vietą kur radai. Labai paprastai išspręsta problema, patogu ir nereikia kiekvieną kartą neštis laistytuvą. Kauptuką irgi galima atsinešti ar atsivežti. Kartais daroma problema tiesiog iš nieko. Taip jau išpučiamas burbulas, kad atrodo vos ne pasaulio pabaiga.
@TOKIA REALYBĖ
Tu tai pavoktum ir plastikinį buteli
@Jo
tu vakis.
@TOKIA REALYBĖ
Mašina atsako dzukelis protingas nes savo kauptuka su lenciugu prie antkapio prirakina....tad už tai pasibučiuojam
Negi žmonės tokie vargšai, kad dar seniūnija turi nupirkti grėbliuką, kauptuką, laistytuvą.. kad žmogus apsižiūrėtų artimųjų kapus? Tai paprašykit, kad seniūnija ir kapus prižiūrėtų, nereikės galvos sukti, kad užleisti kapai.
Mano seneliai palaidoti Prienų raj. ten yra laistytuvai, bet ant visų įkaitintu metalu išdeginta užrašas "Pakuonio kapinės"- tai niekas nevagia, nes iš karto bus aišku iš kur. Tik dažnai jie būna kiauri, aplūžę, kaip sakant: ne mano- tai ir nesaugau. Bet šiaip ant tų stovų ir patys žmonės sukabina nereikalingus kibirus arba didelius butelius nuo vandens. Aš visada turiu savo talpą, ypač savaitgaliais, kai susirenka daugiau žmonių, ne visiems užtenka arba ateina šeimos su vaikais- tai būtinai turi paimti kelis, nes visi vaikai nori turėti "savo".
@Era
Prienų kapinėse jau seniai laistytuvai yra. Labai patogu.
@Era
Tamsta esate tikras Lietuvis katalikas ir nebedievis už tai galim pasibučiuoti....
Prasigyvens pavogę laistytuvą
@Brudai
Nupyzdino, tai dar nepavogė, gal atiduos.
mūsų kapinaitėse ant laistytuvų užrašyta ryškiai KAPINIŲ tai kažkaip nevagia su užrašais,bėda tame kad pasinaudoją žmonės tingi padėt į vietą grėbliukus,šluotas
Argi sunku atsinešti kokią šluotelę, kastuvėlį ir laistytuvą? Mokesčių mokėti niekas nenori, o visi reikalauja tik patogumų!
@Nuomonė
patogumai gerai, bet galima ir savo atsinešti. Bet, kad vagia, tai faktas. Daug teko girdėti, net ir susidurti, kad paimta net nuo kapo. Kur jau kur, bet jau kapuose, ant tiek neturėti sąžinės, supūvimo lygis.
Lietuvos kapinėse paliko laistytuvą ir kauptukus: kas vyko toliau, palieka be žodžių