Rašyti komentarą...
Nuostabi šeima
Lb.grazi šeimyna.sėkmės jums
Mano giminėje buvo trejetukas, deja vieno jau nėra gyvųjų tarpe. Gimė daugiau nei prieš šešiasdešimt metų. Įsivaizduojat anais laikais: apšvietimas - žibalinė lempa, vandentiekis - šulinys, transportas -arklys, skalbimo mašina - katilas drabužių virinimui, dar tokia metalinė rambuota skarda, kuri buvo vadinama tarka. Šiais laikais tai pasaka lyginant su anuomet. Sėkmės labai gražiai šeimynai, būkit sveiki ir laimingi.
Tokią šaunią moterį ant rankų nešiotų ne tik sūnūs...
Aukit diduciai ir būkit stipruciai.
Diedukas Valdas iš Lentvario.
Aš pati esu gimus iš trinukų,gaila tik du užaugino.Mama pasakojo kaip sunku buvo mus auginti.Jusu vaikučiai nuostabus.Jums stiprybės,kantrybės ir Dievo palaimos.Daugiau tokių nuostabių šeimų.
Nuostabus berniukai ,kaip ir mama su teciu.Nenusiminkit kad ner mergaites,mano dexe ir labai norejo dukros bet gime trhs berniukai ,bet dabar visi sunus apdovanojo vien anukėmis tai dziaugsmo dedei ...Graziu dziauhsmingu Jums šv.Kaledų
Nuostabūs mažyliai, neįmanoma akių atitraukti- nuostabi Dievo dovana Jūsų šeimai...ir tikras Kalėdinis straipsnis apie tikras krikščioniškas vertybes ...su artėjančiom Šv.Kalėdom!
Labai suprantu kaip Jums........Mes 1973 m dvynukes......siaubas kaip buvo sunku.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų