Rašyti komentarą...
Manono draaugas kazkada draugavo su kekse as zinojau pasakiau netikejo susipykom po kurio laiko pats suzinojo issiskyrem bet poto kai susipykom taip ir nebendraujam
Pletkininke ta zaneta. Slikstyne kokiu reta, stai kokia isvada galima padaryti.
Pasakyti teisybę!!!!
Ziaury istorija
Mes draugavom šeimom, ir draugas prisipažino savo žmonai, kad buvo jai neištikimas. Na neištikimas jis buvo begalės kartų,nes nepraeidavo pro merginas ramiai. Ji jam taip pat buvo neištikima. Tačiau į savo prisipažinimą sugebėjo įtraukti ir mano įstoriją kurioje mes dalyvavome abu. Tai jo žmona per naujųjų metų švente papasakojo mano žmonai apie tą atvejį. Žmonelė kantriai atšventė naujus ir ryte man jau buvo karšta. Nuo tos dienos mes nustojom bendrauti su tais geradariais kurie nelaiko liežuvio. Jie jau seniai išsiskyrė, o mes laimingai gyvenam kartu. Moralas..nereik kištis į svetimas šeimas.
Gal tas akių atvėrimas ir nereikalingas,gal toj santuokoj žmonės seniai abejingi v.kitam.Jeigu įdomu kištis ,tada gal ir galima sau leist ,,pasiteiraut,, kokie draugės santykiai su vyru....Nemanyčiau,kad žmona gali nejusti pasikeitusio savo vyro,nenuoširdumo nepaslėpsi..
Nuo gerų žmonų vyrai nebėga ir nevaikšto pas kitas kaip ir atvirkščiai..
Turite būtinai. pranešti savo dragei jai tikite Dievu
Kuo mažiau kalbi, tuo daugiau dantų burnoj turi
Į viršų